Portal bezpiecznego e-biznesu

Uważajcie na te sklepy internetowe!

Każdego dnia otrzymujemy zgłoszenia dotyczące fałszywy sklepów internetowych lub sklepów, które w swojej ofercie posiadają podróbki. W związku z tym publikujemy listę sklepów, które w naszej ocenie są podejrzane! Uważajcie na te sklepy!
Uważajcie na te sklepy internetowe!

Wszystkie podejrzane sklepu, które są zgłaszane za pośrednictwem naszej strony trafiają do wyszukiwarki "Bezpieczny Sklep" z adnotacją - Podejrzany. Poniżej lista sklepów, o których nie powstał osobny artykuł, a w których zakupy są co najmniej ryzykowne.

24drukuj.pl

Adres strony: www.24drukuj.pl. Chociaż domena sugeruje drukarnię internetową to w ofercie sklepu znajdzie obuwie, które jest bardzo przecenione. Na stronie brakuje regulaminu oraz podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

4shoes.pl

Adres strony: www.4shoes.pl. Sklep został oznaczony jako sklep handlujący podróbkami przez serwis butologia.com

Adidasbuty.pl

Adres strony: www.adidasbuty.pl. Na stronie brakuje regulaminu oraz podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu. Dodatkowo wszystkie produkty w ofercie sklepu są przecenione.

Adidaspureboost.pl

Adres strony: www.adidaspureboost.pl. Na stronie brakuje regulaminu oraz podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu. Dodatkowo zgodnie z polityka prywatności sklep należy do firmy Media Port Sp. z o.o. Jednak spółka tak, które specjalizuje się w sprzedaży internetowej, posiada zupełnie inne sklepy internetowe, co sugeruje podszycie się pod znanego sprzedawcę.

Adidasterrexsolo.pl

Adres strony: www.adidasterrexsolo.pl. Na stronie brakuje regulaminu oraz podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu. Dodatkowo zgodnie z polityka prywatności sklep należy do firmy Media Port Sp. z o.o. Jednak spółka tak, które specjalizuje się w sprzedaży internetowej, posiada zupełnie inne sklepy internetowe, co sugeruje podszycie się pod znanego sprzedawcę.

Agataszupke.pl

Adres strony: www.agataszupke.pl Na stronie brakuje regulaminu oraz podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu. Dodatkowo zgodnie z polityka prywatności sklep należy do firmy Media Port Sp. z o.o. Jednak spółka tak, które specjalizuje się w sprzedaży internetowej, posiada zupełnie inne sklepy internetowe, co sugeruje podszycie się pod znanego sprzedawcę.

Airmax97.pl lub Erunner.pl

Adres strony: www.erunner.pl. Jeszcze niedawno strona funkcjonowała jako airmax97.pl o której jakiś czas temu informowaliśmy - TUTAJ.

Akardoo.pl

Adres strony: www.akardoo.pl. Na stronie brakuje regulaminu oraz podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Akredytowane.pl

Adres strony: www.akredytowane.plNa stronie brakuje regulaminu oraz podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Alerter.pl

Adres strony: www.alerter.pl Markowe obuwie połączona z dziwnie brzmiącą domeną wygląda zdecydowanie podejrzanie. Dodatkowo na stronie brakuje regulaminu oraz podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Alpcity.pl

Adres strony: www.alpcity.pl Markowa odzież połączona z dziwnie brzmiącą domeną wygląda zdecydowanie podejrzanie. Dodatkowo na stronie brakuje regulaminu oraz podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Artandevent.pl

Adres strony: www.artandevent.pl. Na stronie brakuje regulaminu oraz podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Bazartani.pl

Adres strony: www.bazartani.pl Na stronie brakuje regulaminu oraz podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu. Dodatkowo zgodnie z polityka prywatności sklep należy do firmy Media Port Sp. z o.o. Jednak spółka tak, które specjalizuje się w sprzedaży internetowej, posiada zupełnie inne sklepy internetowe, co sugeruje podszycie się pod znanego sprzedawcę.

Beyourbest.pl

Adres strony: www.beyourbest.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Bueongi.pl

Adres strony: www.bueongi.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Buty-shoes4u.pl

Adres strony: www.buty-shoes4u.plStrona zawiera panel logowania łudząco podobny do panelu logowania serwisu PayPal.com - co może sugerować próbę wyłudzenia danych klienta.

Butyadidas.pl

Adres strony: www.butyadidas.pl Na stronie brakuje regulaminu oraz podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu. Dodatkowo zgodnie z polityka prywatności sklep należy do firmy Media Port Sp. z o.o. Jednak spółka tak, które specjalizuje się w sprzedaży internetowej, posiada zupełnie inne sklepy internetowe, co sugeruje podszycie się pod znanego sprzedawcę.

Butyasicsgel.pl

Adres strony: www.butyasicsgel.pl Na stronie brakuje regulaminu oraz podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Dietovo.pl

Adres strony: www.dietovo.pl/ Na stronie brakuje regulaminu oraz podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu. Dodatkowo zgodnie z polityka prywatności sklep należy do firmy Media Port Sp. z o.o. Jednak spółka tak, które specjalizuje się w sprzedaży internetowej, posiada zupełnie inne sklepy internetowe, co sugeruje podszycie się pod znanego sprzedawcę.

Dopalacze-sklep.org


Europeancupkyokushin.pl

Adres strony: www.europeancupkyokushin.pl Na stronie brakuje regulaminu oraz podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Europronet.net

Adres strony: www.europronet.net Sklep jest pochodną sklepu agdrtv24.net, o którym informowaliśmy już jakiś czas temu.

Finansedladziecka.pl

Adres strony: www.finansedladziecka.pl Jeżeli klient, sugerując się nazwą domeny, chciał się czegoś dowiedzieć o finansach dla dziecka to może się rozczarować. Sklep, a raczej fake shop, oferuje obuwie znanej marki. Na stronie brakuje regulaminu oraz podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu. Dodatkowo zgodnie z polityka prywatności sklep należy do firmy Media Port Sp. z o.o. Jednak spółka tak, które specjalizuje się w sprzedaży internetowej, posiada zupełnie inne sklepy internetowe, co sugeruje podszycie się pod znanego sprzedawcę.

Fotolajt.pl

Adres strony: www.fotolajt.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu. Dodatkowo zgodnie z polityka prywatności sklep należy do firmy Media Port Sp. z o.o. Jednak spółka tak, które specjalizuje się w sprzedaży internetowej, posiada zupełnie inne sklepy internetowe, co sugeruje podszycie się pod znanego sprzedawcę.

Fundacjawschodslonca.pl

Adres strony: www.fundacjawschodslonca.pl Nazwa domeny zdecydowanie nie jest adekwatna do tego co znajduje się na stronie, a na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Getdataback.pl

Adres strony: www.getdataback.pl Nazwa domeny zdecydowanie nie jest adekwatna do tego co znajduje się na stronie, a na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Getthesneakers.pl

Adres strony: www.getthesneakers.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Imperiumczerniizlota.pl

Adres strony: www.imperiumczerniizlota.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Jacketspolska.cn

Adres strony: www.jacketspolska.cn Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Killingtonchukka.pl

Adres strony: www.killingtonchukka.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu. Dodatkowo zgodnie z polityka prywatności sklep należy do firmy Media Port Sp. z o.o. Jednak spółka tak, które specjalizuje się w sprzedaży internetowej, posiada zupełnie inne sklepy internetowe, co sugeruje podszycie się pod znanego sprzedawcę.

Klimstat.pl

Adres strony: www.klimstat.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Kolaseum.pl

Adres strony: www.kolaseum.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu. Dodatkowo zgodnie z polityka prywatności sklep należy do firmy Media Port Sp. z o.o. Jednak spółka tak, które specjalizuje się w sprzedaży internetowej, posiada zupełnie inne sklepy internetowe, co sugeruje podszycie się pod znanego sprzedawcę.

Kurtkiwyprzedaz.pl

Adres strony: www.kurtkiwyprzedaz.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Lgw500.com

Adres strony: www.lgw500.com Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Lomzynskie.pl

Adres strony: www.lomzynskie.pl Na stronie w ogóle nie ma regulaminu, a także brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Magictrends.com.pl

Adres strony: www.magictrends.com.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Megachiny.eu

Adres strony: www.megachiny.eu Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Milletpolska.pl

Adres strony: www.milletpolska.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Mkaltenpflege24h.pl

Adres strony: www.mkaltenpflege24h.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Nikeairmaxjewell.pl

Adres strony: www.nikeairmaxjewell.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Nikehuarache.pl

Adres strony: www.nikehuarache.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu. Dodatkowo zgodnie z polityka prywatności sklep należy do firmy Media Port Sp. z o.o. Jednak spółka tak, które specjalizuje się w sprzedaży internetowej, posiada zupełnie inne sklepy internetowe, co sugeruje podszycie się pod znanego sprzedawcę.

Nowaupadlosc.pl

Adres strony: www.nowaupadlosc.pl Podejrzana jest nazwa domeny, a dodatkowo na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Poradniaszczecin.pl

Adres strony: www.poradniaszczecin.pl Podejrzana jest nazwa domeny, a dodatkowo na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Pracowniaciala.pl

Adres strony: www.pracowniaciala.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Ralphlaurenskleponline.pl

Adres strony: www.ralphlaurenskleponline.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu. Dodatkowo zgodnie z polityka prywatności sklep należy do firmy Media Port Sp. z o.o. Jednak spółka tak, które specjalizuje się w sprzedaży internetowej, posiada zupełnie inne sklepy internetowe, co sugeruje podszycie się pod znanego sprzedawcę.

Salomonsklep.online

Adres strony: www.salomonsklep.online Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Salomonwyprzedaz.pl

Adres strony: www.salomonwyprzedaz.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu. Dodatkowo zgodnie z polityka prywatności sklep należy do firmy Media Port Sp. z o.o. Jednak spółka tak, które specjalizuje się w sprzedaży internetowej, posiada zupełnie inne sklepy internetowe, co sugeruje podszycie się pod znanego sprzedawcę.

Shoegallery.com.pl

Adres strony: www.shoegallery.com.pl Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Shopsneakers.pl

Adres strony: www.shopsneakers.pl Sklep działa podobnie jak innych podejrzany sklep interbuty.pl, o którym jakiś czas temu informowaliśmy.

Sneakervclub.com

Adres strony: www.sneakervclub.com Na stronie brakuje podstawowych informacji na temat sprzedawcy, co zdecydowanie utrudni proces ewentualnej reklamacji lub zwrotu produktu.

Lista jest aktualizowana na bieżąco!

Komentarze

‹ Poprzedni artykułWyciekły dane z giełdy Dow Jones Następny artykuł ›Facebook głównym narzędziem pedofilów do kontaktu z dziećmi

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się