Portal bezpiecznego e-biznesu

Niezbędne dokumenty

Polityka prywatności

Dokument z którego wynika kto jest administratorem danych osobowych oraz w jakim celu przetwarza dane osobowe użytkowników. Wygeneruj politykę prywatności zgodną z RODO dla swojej strony!
Generuj!

Regulamin

Najważniejszy dokument, który musi się znaleźć na każdej stronie internetowej. Wygeneruj bezpłatny regulamin dla swojej strony internetowej!
Generuj!

RODO

Ochrona danych osobowych to absolutny obowiązek każdego administratora. Chcesz posiadać dokumentację związaną z ochroną danych osobowych, ale nie wiesz jak ją opracować?
Skontaktuj się z nami!

Więcej

Jest jeszcze masa innych rzeczy które mogą się przydać w internecie.

Oferta LEXLAB

LexLab.pl to zespół prawników, adwokatów, a przede wszystkim pasjonatów nowych technologii. W ramach wykonywanej działalność tworzymy dokumentację prawną dla sklepów oraz serwisów internetowych. Tworzymy dokumentację związaną z ochroną danych osobowych, a także stale obsługujemy przedsiębiorców w ich codziennych prawnych zagadnieniach. Trzon zespołu LexLab.pl tworzą prawnicy z kancelarii adwokackiej Gatner&Gatner z Katowic oraz Bielska-Białej.

Legalna Reklamacja

Koniec ze stresującym postępowaniem reklamacyjnym!

"Legalna Reklamacja" to pierwsza tego typu aplikacja dostosowana do urządzeń mobilnych, której głównym zadaniem jest bezstresowe przeprowadzenie klienta reklamującego zakupiony towar przez postępowanie reklamacyjne.

Dlaczego warto pobrać "Legalną Reklamację"?

Największą zaletą aplikacji mobilnej "Legalna Reklamacja" jest niezwykle intuicyjny, przejrzysty i przyjazny użytkownikom interface, za pomocą którego korzystający z niej klient błyskawicznie otrzyma graficzne objaśnienie przepisów kodeksu cywilnego, dotyczących reklamacji towaru z tytułu rękojmi.

pobierz z google play

Newsletter

Adwokat Art. 178A KK Katowice . Przesyłki kurierskie zagraniczne

Legalniewsieci.pl © 2022. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się