Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: lowcyokazji.net

 Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: lowcyokazji.net

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
Informację o sklepie otrzymaliśmy od naszego czytelnika.
Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: lowcyokazji.net

Po audycie informacji na stronie mamy wątpliwości co do rzetelności sklepu. Poniżej przedstawiamy cechy, które powinny stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta.

Co wzbudza nasze podejrzenie?

Ceny

Po umieszczeniu nazwy dowolnego produktu, dostępnego w ofercie sklepu, w porównywarce cenowej natychmiast dochodzimy do wniosku, że ceny w sklepie są podejrzanie niskie.

Sprzedawca

Regulamin jako sprzedawcę wskazuje przedsiębiorcę, który prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą i który posiada kapitał zakładowy wpłacony w całości w wysokości – 38.250.000 złotych! Oczywiście informacja o kapitale zakładowym może dotyczyć wyłącznie spółek kapitałowych, a informacja podane w regulaminie stanowi prawdopodobnie kopię z innego regulaminu.

Płatność

Po uzupełnieniu formularza zamówienia dostępna jest wyłącznie jedna forma zapłaty za towar tj. przedpłata na konto bankowe. To zdecydowanie podejrzana cecha, która powinna stanowić ostrzeżenie dla klientów sklepu.

Domena

Domena sklepu została zarejestrowana w dniu 27 marca 2018 r., co w powiązaniu z innymi w/w cechami należy uznać za podejrzane.


Kontakt

Po wybraniu numeru telefonu, który został podany na stronie internetowej sklepu, połączenie jest automatycznie zrywane.

Fake News Alert

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach? Dodaj swój adres do Fake News Alert - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułCzy przedsiębiorca może odmówić wykonania usługi ze względu na cechę osobistą klienta?! Następny artykuł ›Usecrypt. Zalecamy ostrożność podczas …. komentowania

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2021. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się