Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: drukmarket.eu

Informację o sklepie otrzymaliśmy od naszego czytelnika. Z informacji jakie uzyskaliśmy wynika, że sklep drukmarket.eu nie odpowiada na wiadomości oraz oferuje produkty w bardzo konkrecyjnych cenach. Jednocześnie w sieci brakuje jakichkolwiek opinii dotychczasowych klientów sklepu drukmarket.eu
Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: drukmarket.eu

Sklep prowadzi wyprzedaż drogiego sprzętu elektronicznego, a koniec kwartału i czas „szukania kosztów” to świetny termin na kupno tego rodzaju sprzętu. Natomiast w naszej ocenie sklep posiada cechy, które budzą podejrzenia co do jego legalności.

Niskie ceny i duża wyprzedaż

Sklep oferuje przede wszystkim specjalistyczne drukarki. Natomiast ceny produktów, nawet przed wyprzedażą były już podejrzanie niskie, w porównaniu z cenami tych samych produktów w innych konkurencyjnych sklepach. Wyprzedaż całego asortymentu o 40% to zdecydowanie podejrzana cecha.

Płatność tylko w formie przelewu na konto bankowe

Sklep drukmarket.eu oferuje wyłącznie płatność w formie przedpłaty na konto bankowe. To podejrzana cecha, która zawsze musi budzić podejrzenia klienta sklepu internetowego.

Brak dokumentów na stronie sklepu

Na stronie nie ma jakichkolwiek dokumentów prawnych zarówno regulamin, jak i polityki prywatności. Wiarygodny i rzetelny przedsiębiorcy zawsze udostępnia tego rodzaju dokumenty.

Brak kontaktu

Próbowaliśmy zadzwonić do sklepu, ale usłyszeliśmy, że cena za minutę połączenia wynosi 3 zł. Natomiast po weryfikacji adresu mailowego pojawiał się następująca informacja:


Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Dołącz do naszej grupy „Oszukani przez fałszywe e-sklepy” na Facebooku
  2. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  3. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułDarmowy Netflix z powodu pandemii? Uważaj, to oszustwo! Następny artykuł ›Google zapłaci 4,1 mld euro kary!

Newsletter

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2022. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się