Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: przecenione.net

13 stycznia 2018, 23:05 , autor: Gabriel Gatner - legalniewsieci.pl

Otrzymaliśmy zgłoszenia od naszych czytelników dotyczące sklepu przecenione.net i postanowiliśmy go sprawdzić.
Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: przecenione.net

Po audycie informacji na stronie mamy wątpliwości co do rzetelności sklepu. Poniżej przedstawiamy cechy, które powinny stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta.

Co wzbudza nasze podejrzenie?

Ceny

Po wpisaniu nazwy jakiegokolwiek produktu dostępnego w ofercie sklepu do porównywarki cenowej szybko dochodzimy do wniosku, że ceny w sklepie są podejrzanie niskie. Dodatkowo rabatem są objęte wszystkie produkty w sklepie.

Płatność

Z regulaminu sklepu wynika, że wyłączną formą płatności w sklepie jest przedpłata na konto bankowe – ta cecha jest zdecydowanie podejrzana. Jednak po uzupełnieniu formularza zamówienia klient może wybrać między płatnością bezpośrednio na konto sprzedawcy lub gotówką przy odbiorze za tzw. pobraniem – jeżeli ktokolwiek zamierza dokonać zakupu w tym sklepie, zdecydowanie doradzamy wybór tej drugiej opcji.

Serwer

Strona jest utrzymywana na tym samym serwerze co sklep strefazakupow.net, który oszukał bardzo dużo osób.


Kontakt

Próbowaliśmy dodzwonić się do sklepu. Niestety po wybraniu numeru telefonu automat poinformował nas, że połączenie nie może zostać zrealizowane.

Fake News Alert

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach? Dodaj swój adres do Fake News Alert - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.


Czytaj również

Komentarze

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno