Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: euroagdrtv.net

 Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: euroagdrtv.net

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi

Informację o sklepie powzięliśmy z komentarza do naszego artykuł na temat sklepu ultraexpert.pl

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: euroagdrtv.net

Po audycie informacji na stronie mamy wątpliwości co do rzetelności sklepu. Poniżej przedstawiamy cechy, które powinny stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta.

Co wzbudza nasze podejrzenie?

Ceny

Po umieszczeniu nazw produktów, dostępnych w ofercie sklepu, w porównywarce cenowej szybko dochodzimy do wniosku, że ceny w sklepie są podejrzanie niskie.

Regulamin

Dokument nie zawiera podstawowych informacji na temat sprzedawcy. Dodatkowo regulamin nie posiada informacji wymaganych przez ustawę o prawach konsumenta oraz ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Płatność

Po uzupełnieniu formularza zamówienia dostępna jest możliwość zapłaty w formie przedpłaty na konto bankowe oraz płatność za pośrednictwem serwisów płatności. Jednak po kliknięciu w płatność za pośrednictwem serwisów płatności nie przenosimy się do jednego z banków tylko otrzymujemy informację o konieczności wpłaty na konto bankowe. To zdecydowanie podejrzana cecha, która powinna stanowić poważne ostrzeżenie dla klientów sklepu.

Kontakt

Po wybraniu numeru telefonu, który został podany na stronie internetowej sklepu, słyszymy informację że nie ma takiego numeru.


Fake News Alert

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach? Dodaj swój adres do Fake News Alert - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.Komentarze

‹ Poprzedni artykułNajważniejsze informacje o Jednolitym Pliku Kontrolnym Następny artykuł ›Koniec dropshippingu? – Nowy projekt Unii Europejskiej

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2024. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się