Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: interbuty.pl

 Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: interbuty.pl

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.
Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: interbuty.pl

Co wzbudza nasze podejrzenie?

Atrakcyjne ceny w sklepie!

Sklep posiada w swojej ofercie markowe obuwie w bardzo atrakcyjnych cenach. Podejrzane jest to, że wszystkie produktu są przecenione, a dodatkowo na przy zakupie dwóch par udzielany jest rabat w wysokości 100 zł!

Sposób płatności

Sklep umożliwia zapłatę za towar wyłącznie w formie przedpłaty na konto bankowe sprzedawcy - to zdecydowanie podejrzana cecha. Brak możliwości zapłaty za towar w chwili jego odbioru za tzw. pobraniem lub za pośrednictwem karty kredytowej powinien stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta sklepu.

Regulamin

Dokument nie zawiera informacji wymaganych przez ustawę o prawach konsumenta, a dodatkowo zawiera postanowienia, które mogą zostać uznane za niedozwolone np.:

Użytkownik niniejszym oświadcza, iż zapoznał się z regulaminem oraz polityką prywatności oraz w pełni je akceptuje i zobowiązuje się do przestrzegania


Kontakt

Sklep podaje numer telefonu, ale po jego wybraniu i dwóch sygnałach połączenie jest odrzucane.

Domena

Adres sklepu został zarejestrowany 6 sierpnia 2018 r. Krótki okres prowadzenia sprzedaży, połączony z wyżej wymienionymi cechami może podważać zaufanie do sklepu.

Fake News Alert

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach? Dodaj swój adres do Fake News Alert - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułZalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: Electrocity24.pl Następny artykuł ›Jak prawidłowo skonstruować Newsletter

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2024. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się