Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: creative-impact.pl

 Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: creative-impact.pl

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
Informację o sklepie otrzymaliśmy od naszego czytelnika, którego zainteresowała fikcyjna strona z opiniami na temat sklep.
Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: creative-impact.pl

Po audycie informacji na stronie mamy wątpliwości co do rzetelności sklepu. Poniżej przedstawiamy cechy, które powinny stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta.

Co wzbudza nasze podejrzenie?

Ceny

Sklep zdecydowanie oferuje konkurencyjne ceny. Po umieszczeniu nazwy dowolnego produktu, dostępnego w ofercie sklepu, w porównywarce cenowej natychmiast dochodzimy do wniosku, że ceny w sklepie są podejrzanie niskie.

Sprzedawca

Regulamin jako sprzedawcę wskazuje przedsiębiorcę, który zawiesił działalność gospodarczą 4 kwietnia 2018 r. Po kontakcie telefonicznym w tej sprawie ze sklepem otrzymaliśmy informację, żeby w tego rodzaju sprawach należy się kontaktować przez formularz kontaktowy dostępny na stronie sklepu.

Opinie

Sklep stworzył stronę internetową łudząco podobną do strony opineo.pl na domenie opiineo.pl, gdzie chwali się znaczną ilością pozytywnych opinii.Domena

Adres sklepu został zarejestrowany 9 marca 2018 r. natomiast opinie na temat sklepu pojawiają się jeszcze przed datą rejestracji domeny.

Fake News Alert

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach? Dodaj swój adres do Fake News Alert - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułOszuści podszywają się pod Orange! Następny artykuł ›Informowanie o cenie – plusy i minusy nowych przepisów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2024. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się