Portal bezpiecznego e-biznesu

Co daje Ci program bezpieczny sklep?

Certyfikat & Regulamin & Wsparcie prawne


Widżet Bezpieczny Sklep jest czytelnym sygnałem dla Twoich klientów, że mogą bezpiecznie zrobić zakupy. Zakres naszego programu jest jednak szerszy i nastawiony na realne usprawnienie Twoich działań.

Wpisanie do rejestru legalniewsieci.pl jest równoznaczne z tym, że Twój e-sklep rzeczywiście zapewnia maksymalne bezpieczeństwo jego użytkownikom i funkcjonuje w zgodzie ze wszystkimi wymogami prawa. Otrzymasz od nas wsparcie, które pomoże Ci także w radzeniu sobie z prozaicznymi sprawami dotyczącymi transakcji zakupowych i problemów, które mogą pojawić się w kontakcie z klientem.

To koniecznie, aby zabezpieczyć także Twoją obecność w sieci i poprawić funkcjonowanie firmy.


Bezpieczny Sklep
Program Bezpieczny Sklep to kompleksowe, trzystopniowe wsparcie Twojego biznesu.

W ramach współpracy otrzymujesz od nas:

 • świadectwo

  Świadectwo Bezpieczeństwa i wpis do rejestru Bezpieczny Sklep

 • świadectwo

  Opracowanie Regulaminu, Polityki Prywatności i Polityki Cookies

 • świadectwo

  6 miesięcy wsparcia prawnego w zakresie zwrotów i reklamacji

 • świadectwo

  Zabezpieczenie Twojego e-sklepu w ramach korzystnego abonamentu – 180 PLN +23% VAT

Zyskujesz lepszą konwersję

Wzrost świadomości konsumenckiej dotyka nie tylko kwestii bezpieczeństwa, ale i podejścia do reklamy. Dzisiejsi kupujący podejrzliwie podchodzą do obietnic marketingowych i nie uwierzą im, dopóki nie sprawdzą, czy zakup rzeczywiście się opłaca.

Oczywiście szeroko zakrojona i przemyślana kampania reklamowa zainteresuje internautów i skłoni ich do wejścia do Twojego e-sklepu, ale niekoniecznie spowoduje sfinalizowanie transakcji. Każda taka „kliknięta”, ale nieskuteczna reklama to spore straty. Możesz je ograniczyć, dając klientom odpowiednią motywację do działania.

Dołącz do programu

Zwiększasz sprzedaż

Certyfikat bezpieczeństwa pozwoli Ci zmniejszyć liczbę tzw. opuszczonych koszyków, czyli sytuacji, w której potencjalny klient w ostatniej chwili zrezygnował z zakupów w Twoim sklepie. Duży procent takich zachowań spowodowany jest brakiem zaufania do sklepu, który konsument odwiedza pierwszy raz.

Program Bezpieczny Sklep pozwoli Ci ograniczyć liczbę niezdecydowanych klientów i zachęcić ich do powtórnego zrobienia zakupów.

Budujesz społeczność swojej marki

Profesjonalny i spójny wizerunek Twojej firmy pozwoli Ci na lepsze propagowanie swojego e-sklepu w sieci. Długotrwałe i oparte na zaufaniu relacje po dłuższym czasie prowadzą do większej liczby opinii krążących w Internecie, poleceń, polubień profilu w mediach społecznościowych, a przez to także Twojej widoczności w sieci.

Widżet Bezpieczny Sklep nie jest jedynie chwytem marketingowym i przynosi realne korzyści klientom, ma też dużą siłę reklamową. Warto ją wykorzystać.

Nie zawodzisz zaufania klientów

W pełni opracowana i wdrożona polityka bezpieczeństwa pozwoli Ci sprawniej realizować wszystkie transakcje w firmie. Czytelny i zgodny z aktualnym prawem regulamin korzystania z serwisu i stosowna polityka zwrotów i reklamacji to gwarancja powodzenia w relacjach z klientami.

Wdrożenie tych dokumentów daje Ci możliwość szybkiej reakcji i rozwiązania ewentualnych problemów. Możesz zatem działać nie tylko legalnie, ale też skutecznie. Podejmując prawidłowe decyzje, nie ryzykujesz, że stracisz raz zyskane zaufanie.

Najnowsze sklepy w rejestrze Bezpieczny Sklep

Porady

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2024. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się