Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: fabrykaagd.com.pl

 Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: fabrykaagd.com.pl

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
Informację o sklepie powzięliśmy od naszych Czytelników.
Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: fabrykaagd.com.pl

Po wstępnej analizie byliśmy przekonani, że sklep który posiada blisko 4 tys. pozytywnych opinii musi być legalny i rzetelny. Jedak po dokładnym sprawdzeniu wszystkich informacji doszliśmy do wniosku, że ktoś wykorzystuje historię sklepu i po prostu podszywa się pod uczciwego sprzedawcę. Poniżej przedstawiamy cechy, które powinny stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta.

Co wzbudza nasze podejrzenie?


Ceny

Po umieszczeniu cen niektórych produktów w porównywarce szybko dochodzimy do wniosku, że ceny w sklepie są podejrzanie niskie.

Regulamin

Regulamin sklepu nie zawiera informacji wymaganych przez ustawę o prawach konsumenta oraz ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Dodatkowo dokument posiada postanowienia, które mogą zostać uznane za niedozwolone np. „Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.”

Płatność

Sklep oferuje wyłączenie płatność w formie przedpłaty na konto bankowe. To zdecydowanie podejrzana cecha, która powinna stanowić poważne ostrzeżenie dla klientów sklepu.


Opinie

Sklep posiada bardzo dużo pozytywnych opinii w sieci, jednak większość z nich jest datowana na lata od 2009 r. do 2015 r. Następnie (jak wynika z historii opinii) działalność sklepu została zawieszona, a nowe opinie pojawiają się od 19 listopada 2017 r. czyli po 2 dniach od chwili zarejestrowania domeny fabrykaagd.com.pl.

Kontakt

Po wybraniu numeru telefonu który został podany na stronie internetowej sklepu, usłyszymy komunikat podawany łamaną polszczyzną oraz informację z której wynika, że wszyscy konsultanci są zajęci.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułUrządzenia mobilne z systemem Android z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej zagrożone! Następny artykuł ›Koniec dropshippingu? – Nowy projekt Unii Europejskiej

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2024. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się