Portal bezpiecznego e-biznesu

Uważajcie na sklep: mediasam.net

 Uważajcie na sklep: mediasam.net

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika. Brak jakichkolwiek opinii na temat sklepu połączony z niżej wymienionymi podejrzanymi cechami pozwala na publikację niniejszego ostrzeżenia!
Uważajcie na sklep: mediasam.net

Poniżej cechy sklepu, które w naszej ocenie wzbudzają podejrzenia co do jego legalności.

Ceny

Oferta sklepu zawiera głównie produkty z działu RTV i AGD. Po wprowadzeniu ceny wybranego towaru do porównywarki cenowej szybko przekonamy się, że ceny w analizowanym sklepie, w porównaniu z cenami w innych konkurencyjnych sklepach są dużo niższe, czasem o 400 zł!

Serwer

Sklep jest utrzymywany na tym samym serwerze co inne podejrzane sklep tj. homeagd.in.net, neotech.in.net, gbptest.net, agdrtv24.net oraz europronet.net. Wszystkie te sklepy zostały wprowadzone do naszej wyszukiwarki jako „Niebezpieczne sklepy”.

Sprzedawca

W regulaminie zostały wskazane dane rejestrowe, które nie należą do sprzedawcy! Regulamin sklepu wskazuje, iż sprzedawcą jest Julia Bielecka - na marginesie należy również dodać, iż organem rejestrowym przedsiębiorcy wykonującego jednoosobową działalność gospodarczą nigdy nie będzie Sąd Rejonowy.


Weryfikacja numeru NIP i REGON okazuje się, że dane te należą do zupełnie innego przedsiębiorcy.


Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  2. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.
[Aktualizacja - 20.06.2019 r.]
Z informacji jakie do nas docierają wynika, że sklep wysyła SMS-y zarówno do klientów sklepu, jak i osób całkowicie niezwiązanych ze sklepem. SMS dotyczy obowiązku dopłaty 1 zł za przesyłkę. Uważajcie, sklep cały czas oszukuje!

Komentarze

‹ Poprzedni artykułCzy prawo zezwala na nagrywanie czynności policjanta? Następny artykuł ›Serwisy ceneo.pl oraz opineo.pl zmienią zasady prezentowania negatywnych ocen

Newsletter

Legalniewsieci.pl © 2021. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się