Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: nubiton.pl

Na chwilę obecną nie są nam znane jakiekolwiek opinie na temat tego sklepu, jednak otrzymujemy coraz więcej zgłoszeń naszych użytkowników na jego temat. Dlatego postanowiliśmy przeanalizować sklep i zalecić ostrożność podczas zakupów.

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: nubiton.pl

Cechy, które w naszej ocenie podważają wiarygodność do sklepu.

Ceny

Oferta sklepu zawiera przede wszystkim produkty z działu RTV i AGD, a ceny w sklepie są bardzo atrakcyjne. Ceny w sklepie, w porównaniu z cenami innych konkurencyjnych sklepów są dużo niższe, w niektórych przypadkach o 100 zł, a nawet o 300 zł!

Forma płatności

Sklep oferuje wyłącznie płatność za pośrednictwem przelewu tradycyjnego. W naszej ocenie brak możliwości zapłaty za towar w chwili jego odbioru jest zdecydowanie podejrzany. Oferowanie wyłącznie przedpłaty na konto bankowe sprzedawcy zawsze musi stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta sklepu internetowego.

Opinie

Sklep na stronie posiada informację, jakoby posiadał 23 pozytywnie opinie w serwisie Opineo.pl – jednak weryfikacja tej informacji nie potwierdza posiadania przez sklep jakiekolwiek opinii.

Kontakt

Próbowaliśmy skontaktować się ze sklepem. Niestety po wybraniu numeru kontaktowego podanego na stronie nikt nie odbiera.

Zagrożenia w sieci - ALERT!

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  2. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułCar hacking wkrótce stanie się poważnym zagrożeniem dla kierowców Następny artykuł ›Świątecznie i bezpiecznie – na co zwracać uwagę podczas zakupów w internecie?

Newsletter

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2022. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się