Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: mediartvagd.in.net

Otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące sklepu mediartvagd.in.net. Nasi użytkownicy zwracają uwagę przede wszystkim na podejrzane ceny oraz brak opinii na temat sklepu.
Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: mediartvagd.in.net

Sklep mediartvagd.in.net to kolejna podejrzana strony, której adres kończy się na „in.net”. Poniżej cechy które w naszej ocenie są podejrzane.

Ceny

Oferta sklepu jest bogata w sprzęt RTV i AGD. Większość towarów w sklepie jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Przykładowo konsola Sony PlayStation 4 Slim 1TB + gra w sklepie mediartvagd.in.net kosztuje 797,99 zł brutto.


Natomiast w konkurencyjnych sklepach, za ten sam produkt, należy zapłacić o ponad 400 zł więcej, a w niektórych przypadkach różnica w cenie wynosi ponad 700 zł!

Sposób płatności

Sklep oferuje płatność gotówką w chwili odbioru towaru oraz przedpłatę na konto bankowe. Z uwagi na podejrzanie niskie ceny oraz brak jakiegokolwiek kontaktu ze sklepem, w przypadku podjęcia decyzji o zakupach w sklepie, zdecydowanie doradzamy wybór opcji płatności w chwili odbioru towaru za tzw. pobraniem.

Kontakt

Próbowaliśmy skontaktować się ze sklepem. Jednak po wybraniu numeru telefonu, który został podany na stronie sklepu, połączenie jest automatycznie zrywane. To samo dotyczy wiadomości mailowych. Po weryfikacji adres mailowego podanego na stronie pojawiają się następujące komunikaty:Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?


  1. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  2. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułAmazon odpiera zarzuty dotyczące przetwarzania danych głosowych Następny artykuł ›Służby celne zatrzymały Twoją paczkę? To oszustwo!

Newsletter

Legalniewsieci.pl © 2021. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się