Portal bezpiecznego e-biznesu

Uważajcie na sklep: nastim.pl

 Uważajcie na sklep: nastim.pl

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi

O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.

Uważajcie na sklep: nastim.pl

W sieci pojawia się coraz więcej negatywnych opinii na temat sklepu, a większość z nich dotyczy braku realizacji zamówienia przez sklepu. Co ciekawe, działania sklepu jest bardzo zbliżone jak do sklepu o którym niedawno informowaliśmy, a mianowicie workwolf.pl

Co wzbudza nasze podejrzenie?

Podejrzanie niskie ceny

W ofercie sklepu znajdują się głównie towary z działu RTV i AGD. Ceny produktów, w porównaniu z cenami tych samych produktów w innych sklepach internetowych są zdecydowanie zaniżone.

Płatność

Sklep umożliwia zapłatę za towar wyłącznie w formie przedpłaty na konto bankowe. To zdecydowanie podejrzana cecha, która musi stanowić sygnał alarmowy dla klienta. Co ciekawe w regulaminie sklepu wskazana jest także płatność za tzw. pobraniem – jednak w formularzu zamówienia nie znajduje to potwierdzenia.

Kontakt

Na stronie sklepu oraz w jego regulaminie brakuje numeru kontaktowego do sklepu chociaż podanie danych kontaktowych jest obowiązkiem wynikających z ustawy o prawach konsumenta.

Fake News Alert (Zagrożenia w sieci)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  2. Dodaj swój adres do Fake News Alert - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułOpony zimowe w samochodzie. Czy prawo wymaga ich stosowania podczas zimy? Następny artykuł ›Serwisy ceneo.pl oraz opineo.pl zmienią zasady prezentowania negatywnych ocen

Newsletter

Legalniewsieci.pl © 2021. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się