Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: Electrocity24.pl

 Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: Electrocity24.pl

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi

O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: Electrocity24.pl

Co wzbudza nasze podejrzenie?

Atrakcyjne ceny w sklepie!

Sklep posiada bardzo bogatą ofertę produktów z działu RTV i AGD. Natomiast w wielu przypadkach ceny, w porównaniu z ofertą innych sklepów, są podejrzanie niskie np. komputer Apple MacBook Air 13'' 1.8GHz/8GB/128GB SSD/HD 6000 jest tańszy niż w innych konkurencyjnych sklepach o ponad 500 zł!

Płatność

Sklep umożliwia zapłatę za towar wyłącznie w formie przedpłaty na konto bankowe sprzedawcy - to zdecydowanie podejrzana cecha. Brak możliwości zapłaty za towar w chwili jego odbioru za tzw. pobraniem lub za pośrednictwem karty kredytowej powinien stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta sklepu.

Kontakt

Sklep podaje numer telefonu, który nie istnieje.


Domena

Adres sklepu został zarejestrowany 15 sierpnia 2018 r. Krótki okres prowadzenia sprzedaży, połączony z wyżej wymienionymi cechami może podważać zaufanie do sklepu.

Fake News Alert

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach? Dodaj swój adres do Fake News Alert - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

[Aktualizacja - 29.08.2018 r.] Skontaktował się z nami przedsiębiorca, którego dane zostały użyte w regulaminie sklepu internetowego. Należy podkreślić, że dane przedsiębiorcy tj. Electrocity Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, zostały bezprawnie użyte przez właściciela sklepu elektrocity24.pl. Jednocześnie przedstawiciele spółki poinformowali nas o złożeniu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułKomendy AT można wykorzystać do ataków na smartfony Następny artykuł ›Jak uniknąć blokady konta na Allegro?

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2024. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się