Portal bezpiecznego e-biznesu

O programie

icon

W związku z szerzącą się plagą fałszywych sklepów internetowych postanowiliśmy stworzyć program „Bezpieczny Sklep”. Za jego pośrednictwem klienci mogą sprawdzić, czy sklep internetowy w którym chcą zrobić zakupy jest bezpieczny. W przypadku gdy, klient nie znajdzie sklepu w rejestrze, może zlecić jego audyt legalniewsieci.pl. W ciągu 24 h klient dowie się czy sklep posiada cechy, które mogą stanowić sygnał alarmowy przed dokonaniem zakupów.


Dołącz do programu!

Dołącz do programu

Porady

FAQ

Czym jest świadectwo bezpieczeństwa?
To elektroniczny dokument, który jest wydawany przez serwis Legalniewsieci.pl Certyfikat otrzyma e-sprzedawca, który przystąpi do programy "Bezpieczny Sklep" i przejdzie audyt naszych ekspertów. Audyt dotyczy zarówno dokumentów na stronie internetowej sklepu oraz całej ścieżki zakupowej.
Czy brak sklepu w wynikach wyszukiwania oznacza, że sklep jest niebezpieczny?!
Nie. Przystąpienie do programu "Bezpieczny Sklep" ma charakter całkowicie dobrowolny. Sklep, który nie pojawia się w wynikach wyszukiwania na stronie może być wiarygodnym i rzetelnym sprzedawcą. O ile w przypadku nieobecności niektórych znanych sklepów internetowych w programie nie jest konieczne potwierdzania ich wiarygodności, tak w przypadku sklepów mniejszych, w których klient wykonuje zakupy po raz pierwszy, chętnie podzielimy się swoją opinią na temat ich wiarygodności, a przede wszystkim bezpieczeństwa transakcji. Tym samym, jeżeli sklep w którym zamierzasz zrobić zakupy nie jest znany, podeślij nam do niego link, odpowiemy Ci w ciągu 24 h.

Newsletter

Legalniewsieci.pl © 2021. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się