Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: skleplara.pl

 Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: skleplara.pl

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
O sklepie skleplara.pl dowiedzieliśmy się od naszej czytelniczki, która poinformowała nas, że sklep wysłał do niej podejrzanego SMS-a
Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: skleplara.pl

Po audycie informacji na stronie mamy wątpliwości co do rzetelności sklepu. Poniżej przedstawiamy cechy, które powinny stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta.

Co wzbudza nasze podejrzenie?

Ceny

Wszystkie produkty w sklepie są w promocji, a ceny poszczególnych produktów są zdecydowanie zaniżone.

Regulamin

Sklep w ogóle nie posiada takiego dokumentu. Nie dysponujemy podstawowymi informacjami jak np. dane sprzedawcy czy warunki zawarcia umowy sprzedaży.

Płatność

Po uzupełnieniu formularza zamówienia dostępna jest wyłącznie płatność w formie przedpłaty na konto bankowe. To zdecydowanie podejrzana cecha, która powinna stanowić poważne ostrzeżenie dla klientów sklepu.

Prawdziwy sprzedawcy odcina się od sklepu!

Właściwy Sklep Lara, za pośrednictwem profilu na Facebooku, poinformował, że sklep internetowy prowadzony pod adresem skleplara.pl nie jest jego własnością - informacja sprzedawcy jest dostępna TUTAJ.


Kontakt

Na stronie sklepu nie ma żadnego numeru kontaktowego do sprzedawcy. Obowiązek ten wynika m.in. ustawy o prawach konsumenta.

Fake News Alert

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach? Dodaj swój adres do Fake News Alert - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułNowe oszustwo! Wiadomość od Marcina Smoczyńskiego! Następny artykuł ›PKN Orlen wchodzi na rynek automatów pocztowych

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się