Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: telecop.in.net

 Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: telecop.in.net

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.
Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: telecop.in.net

Co wzbudza nasze podejrzenie?

Atrakcyjne ceny w sklepie!

Sklep posiada bogatą ofertę towarów z działu RTV i AGD w bardzo atrakcyjnych cenach. Podejrzane jest to, że ceny w sklepie, w porównaniu z cenami oferowanymi przez inne sklepy internetowe, są niższe o ok 200-300 zł np. konsola SONY PlayStation 4 Slim w ofercie sklepu jest tańsza niż w innych sklepach o ponad 400 zł

Sposób płatności

Sklep oferuje dwie metody płatności tj. przelew na konto bankowe oraz płatność za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności - DotPay.pl, chociaż regulamin wskazuje na PayU.pl. Natomiast po wybraniu szybkiej płatności za pośrednictwem DotPay.pl pojawia się błąd, a tym samym klient jest zmuszony do zapłaty za pośrednictwem przelewu bankowego. W związku z powyższym zdecydowanie zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie. Brak innych form zapłaty za zakupiony towar np. za pobraniem, musi stanowić sygnał alarmowy dla klienta.

Regulamin

Oprócz rozbieżność związanej z operatorem płatności elektronicznej. Regulamin posiada bardzo podobne cechy do regulaminu zamieszczonego na stronie emag.pl, co może sugerować jego skopiowanie.


Kontakt

Staraliśmy skontaktować się ze sklepem. Jednak po wybraniu numeru telefonu, który jest wskazany na stronie sklepu, nikt nie odbiera telefonu.

Fake News Alert

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach? Dodaj swój adres do Fake News Alert - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułReklama jako czyn nieuczciwej konkurencji w mass mediach - cz. 1 Następny artykuł ›PKN Orlen wchodzi na rynek automatów pocztowych

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się