Marketing, Aktualności • 28.11.2018

Lekarz wyśle Twoje L4 do pracodawcy przez SMS!
Od 1 grudnia pracownik i pracodawca mogą otrzymywać SMS-a o wystawionym przez lekarza zwolnieniu - powiedziała PAP prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska. Zaznaczyła, że w wiadomości będzie informacja, od kiedy i do kiedy obowiązuje zwolnienie. Usługa jest darmowa.

Marketing, Bezpieczeństwo • 22.11.2018

Black Friday – jak mogą nas oszukać?
Black Friday oraz Cyber Monday zagościły w Polsce na stałe. Klienci przyzwyczaili się już do bardzo korzystnych ofert na zakup wszystkich rodzajów towarów. Duże zainteresowanie tymi wydarzeniami to również zwiększone ryzyko tego, że zainteresują się nami oszuści i hakerzy.

Marketing, Aktualności • 19.11.2018

Kinowe hity do oglądnięcia za darmo na YouTube
Koncern Google wprowadził do oferty YouTube'a pełnometrażowe produkcje z Hollywood. Można je odtwarzać zupełnie za darmo, godząc się przy tym na obejrzenie kilku reklam. Usługa jest na razie dostępna w USA.

Marketing, Aktualności • 14.11.2018

Eksperymentalna sieć 5G w 20 miastach Polski
Urząd Komunikacji Elektronicznej wytypował w naszym kraju 20 miast, w których ruszy eksperymentalna sieć telekomunikacyjna piątej generacji. To nowy standard przekazywania danych, posiadający wyższą przepustowość niż stosowane do tej pory rozwiązania 4G.

Marketing, Aktualności • 13.11.2018

Mobilność na wyciągnięcie ręki
Urządzenia mobilne stały się niezbędne w każdej nowoczesnej firmie. Zwiększają one wydajność pracy, a także łatwość dostępu do klienta, lecz z drugiej strony wymagają od przedsiębiorstwa większych nakładów finansowych, które z czasem będzie trzeba ponosić częściej, ze względu na skracający się cykl życia produktu. Czy mobilność faktycznie musi wiązać się z dużymi kosztami? Okazuje się, że nie.
Rosyjscy hakerzy wystawili na sprzedaż ogromną bazę 120 milionów kont należących do użytkowników społecznościowego giganta. Większość kont należy do osób pochodzących z Ukrainy i Rosji, ale naruszenie nie ominęło także użytkowników z innych krajów, w tym Wielkiej Brytanii, USA i Brazylii.
Według nieoficjalnych informacji podanych przez Matta Navarra, byłego dziennikarza serwisu The Next Web i eksperta branży social media, Facebook planuje wprowadzenie w komunikatorze Messenger funkcji pozwalającej użytkownikowi na usuwanie wysłanych wiadomości tekstowych. Nadawcy mają otrzymać limit 10 minut na usunięcie pomyłkowej korespondencji.

Marketing, Aktualności • 02.11.2018

Facebook informuje o wydawcach poszczególnych postów
Od kilku dni Facebook udostępnia w swojej polskiej wersji informacje na temat wydawców poszczególnych treści. Taka funkcjonalność była już dostępna od zeszłego roku dla użytkowników na rynkach zachodnich.

Marketing, Aktualności • 29.10.2018

Podwyżki dla sprzedawców na Allegro.pl!
Od 31 października na Allegro będą obowiązywać nowe prowizje dla sprzedawców w kilku kategoriach oraz podkategoriach.

Aktualności, Marketing • 25.10.2018

Facebook zapowiada muzykę na profilu użytkownika
Najpopularniejsza platforma społecznościowa udostępni swoim użytkownikom możliwość dodania muzyki do profilu. Utwory muzyczne będzie można wybierać spośród milionów dostępnych kompozycji.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno