Portal bezpiecznego e-biznesu

Twoja "cegiełka" w rozwoju Legalniewsieci.pl

Zakładając Legalniewsieci.pl w 2013 r. byłem przekonany, że będzie to mały sklep z usługami prawnymi, a blog prowadzony na łamach sklepu będzie tylko, przydatnym dla użytkowników, dodatkiem. Jednak blog z każdym rokiem zyskiwał coraz większą popularność, dlatego w 2017 r. sklep przekształcił się w serwis z jakim mamy do czynienia obecnie.

Z czasem zaczęliśmy otrzymywać Wasze zgłoszenia o pojawiających się fałszywych sklepach internetowych. To spowodowało, że na łamach serwisu pojawiło się więcej artykułów na temat zagrożeń czyhających w sieci, a także narzędzia do szybkiego przekazania informacji o tego rodzaju zagrożeniach np. Fake News Alert. Obecnie głównym celem serwisu jest promowanie wiarygodnych przedsiębiorców i demaskowanie oszustów!

Mam nadzieję, że dzięki naszej stronie uzyskałeś niezbędną informację, poradę lub ostrzeżenie przed kolejnym oszustwem w sieci. Jeśli tak, możesz pomóc dalej rozwijać nasze przedsięwzięcie i wesprzeć Legalniewsieci.pl darowizną w jakiekolwiek kwocie, która w całości zostanie przeznaczona na dalszy rozwój portalu.

Gabriel Gatner

Założyciel serwisu Legalniewsieci.pl


Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2024. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się