Portal bezpiecznego e-biznesu

Partnerzy Legalniewsieci.plCERT Orange - współpraca od 2019 r.

CERT Orange

Współpraca polega na:

CERT Orange Polska to specjalistyczna jednostka w strukturach Orange Polska, odpowiedzialna za bezpieczeństwo użytkowników internetu, korzystających z sieci operatora. Współpraca naszych firm polega przede wszystkim na wymianie informacji, a także blokowaniu fałszywych sklepów dzięki CyberTarczy!
Poszukiwacze Okazji – współpraca od 2020 r.

O kim mowa?

Poszukiwacze okazji czyli Stachu i Wasyl - kupują, testują, sprzedają i czasami zarabiają. Ostrzegają przed oszustwami w serwisach ogłoszeniowych (OLX, sprzedajemy.pl, marketplace) oraz serwisach aukcyjnych, sprzedażowych (allegro, ebay) i sklepach internetowych. Pokazują także okazje upolowane przez widzów swojego kanału oraz doradzają na co zwrócić uwagę podczas poszukiwania okazji, aby Wasza historia nie zakończyła się jak dla większości bohaterów filmów o oszustwach.

Poszukiwacze Okazji Logo Poszukiwacze Okazji

Współpraca polega na:
Razem z Poszukiwaczami Okazji piętnujemy oszustów, a także promujemy wiarygodnych i legalnych sprzedawców. Za pośrednictwem kanału na YouTube kręcimy filmy o bezpiecznych sklepach internetowych.
Kwestiabezpieczenstwa.pl


Kwestiabezpieczenstwa.pl to blog poświęcony bezpieczeństwu w sieci pisany w sposób prosty i maksymalnie praktyczny. Najczęściej w formie poradników i instrukcji pokazujących krok po kroku jak coś działa, jak daną rzecz ustawić.

Nie jest to blog dla ekspertów czy specjalistów IT. Na blogu autor stara się maksymalnie upraszczać wszystkie opisywane tematy i opisywać je prostym językiem zrozumiałym dla przeciętnego użytkownika internetu. Bez mocno technicznych opisów, definicji, teorii – po prostu konkretne informacje i porady, które można zastosować u siebie.

Autor wskazuje czytelnikom – bez względu na poziom wiedzy technicznej – jak mogą zabezpieczyć się przed włamaniami, cyberatakami i przestępcami grasującymi w Sieci. Czyli po prostu: jak się zabezpieczyć, aby nie dać się zhakować i okraść.Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2024. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się