Z badania przeprowadzonego przez Mobile Institute na zlecenie Izby Gospodarki Elektronicznej wynika, że jeden na trzech potencjalnych klientów e-sklepów rezygnuje z dokończenia procesu finalizacji zamówienia.
12 grudnia bieżącego roku mBank rozpoczął wdrażanie programu pilotażowego, którego celem jest przetestowanie nowego systemu zabezpieczenia bankowości elektronicznej. Biometria behawioralna ma być testowana aż do końca 2019 roku.

Marketing, Aktualności • 11.12.2018

Nowe, aktualne zdjęcia polskich miast w Google Street
Google zaktualizowało zdjęcia z polskich miast o widoki z 2017 i 2018 roku. Niektóre z nich powstały dopiero co, bo dwa miesiące temu.
Już wkrótce bilety na najpopularniejsze imprezy rozrywkowe w Polsce, w tym koncerty i festiwale muzyczne, będą dostępne na Allegro. Serwis aukcyjny zawarł umowę inwestycyjną z liderem rynku sprzedaży online biletów w Polsce – eBilet.pl
Rosnące obawy związane z ochroną danych w mediach społecznościowych przyczyniły się do zmian w polityce Facebooka i podniesienia wysokości nagrody za odkryte błędy w zabezpieczeniach. Za znalezienie luki umożliwiającej przejęcie czyjegoś konta społecznościowy gigant płaci nawet 40 tys. USD.

Aktualności, Marketing • 06.12.2018

InPost naliczał zawyżone ceny za gabaryty paczek
Zawiódł system informatyczny InPostu odpowiedzialny za naliczanie opłat za przesyłki paczkomatowe. Firma zapewnia, że awaria została już usunięta.
Serwis społecznościowy Facebook w bezprawny sposób posługiwał się poufnymi informacjami na temat zarejestrowanych użytkowników oraz ich znajomych. Informację taką podał brytyjski parlament.
Przy Izbie Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii w Polsce powstał pierwszy w Europie Sąd Arbitrażowy do spraw blockchain.

Marketing, Aktualności • 03.12.2018

Miliardy na polskim rynku e-commerce
Polacy coraz częściej wybierają się na zakupy do… ulubionych sklepów internetowych. Ponad połowa polskich internautów kupowało on-line w ubiegłym roku. Przede wszystkim chodzi o wygodę. Na e-zakupy poświęcamy mniej czasu. Cieszy również dostęp do asortymentu przez całą dobę.
Od 1 grudnia 2018 roku Urząd Kontroli Elektronicznej umożliwi skorzystanie z narzędzia o nazwie PRO Speed Test. Dzięki tej aplikacji będzie można reklamować u usługodawców parametry połączenia internetowego.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno