Bezpieczeństwo, Bezpieczeństwo • 21.08.2017

Ostrzegamy przed zakupami w sklepie: internetowy-sklep.net
Redakcja legalniewsieci.pl przestrzega przed podejrzanymi sprzedawcami, którzy otwierają strony internetowe, na których teoretycznie można dokonać zakupu, ale w rzeczywistości towar nigdy nie jest wysyłany.
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej zawsze wiąże się z określonym ryzykiem. Na skutek błędnych decyzji biznesowych lub też nieuczciwego działania nierzetelnych kontrahentów, przedsiębiorca może stracić znaczną część swojego majątku, a w najgorszym przypadku, wszystko.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 16.08.2017

Czy to Ty na tym zdjęciu? - kolejne oszustwo na Facebooku
Uwaga na wiadomości od znajomego namawiające do zobaczenia rzekomo własnego zdjęcia! Ta wiadomość to podstęp mający przekierować nas na niebezpieczną stronę i wyłudzić pieniądze!

Bezpieczeństwo, Aktualności • 15.08.2017

Nowy limit dla płatności zbliżeniowych bez pinu
Limit 50 zł obowiązujący dla płatności zbliżeniowych bez potwierdzania kodem PIN obowiązuje w Polsce już prawie 10 lat. Dla niektórych rodzajów kart jest nawet jeszcze mniejszy, np. 30 zł. Banki negocjują z organizacjami płatniczymi podniesienie tej granicy do poziomu 100 zł.
Obecna wartość tej waluty to nieznacznie ponad 4.000 dolarów amerykańskich. Jest to aż cztery razy wyższa kwota niż na początku roku. Możemy mówić o swoistym rekordzie wartości Bitcoina. Dodatkowo w niedzielę notowania tej kryptowaluty osiągnęły 4225 dolarów.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 14.08.2017

Polska nie ma się czym chwalić jeśli chodzi o prędkość Internetu
Tak przynajmniej może wynikać z raportu przygotowanego przez cable.co.uk, w którym porównano średnią prędkość połączenia internetowego w 189 badanych krajach. Nasz kraj zajął 35, może i niezłe miejsce w rankingu globalnym, ale dopiero 21 miejsce wśród 28 krajów UE.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 10.08.2017

Nowe oszustwo! Faktury od Artura Minkowskiego!
Nasi czytelnicy ostrzegają przed nową falą oszustwa internetowego.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 10.08.2017

Agenci CIA nas widzą, słyszą i… mogą kasować nasze pliki?
Serwis WikiLeaks opublikował dokumenty dotyczące projektu CIA o nazwie „Dumbo”, dzięki któremu agenci CIA widzą i słyszą więcej niż nam się wydaje...

Bezpieczeństwo, Aktualności • 09.08.2017

UOKIK ostrzega przed Nasza S.A.
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wydał ostrzeżenie przed firmą telekomunikacyjną Nasza S.A. Jej pracownicy dzwonią i podszywają się pod innego operatora!

Bezpieczeństwo, Aktualności • 09.08.2017

Rekordowe zadłużenie Amerykanów na kartach kredytowych
Amerykanie pobili swój dotychczasowy rekord zadłużenia na kartach kredytowych.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno