Marketing, Aktualności • 06.09.2018

Allegro Smart strzałem w dziesiątkę
Największy polski portal handlowy udowadnia, iż stać go na odważne posunięcia i że wciąż walczy o utrzymanie swojej pozycji na rynku. Tydzień temu serwis wprowadził nową usługę o nazwie Allegro Smart, z której skorzystało już 100 tys. użytkowników portalu. W ten sposób sprzedano ponad 850 tysięcy produktów.

Marketing, Aktualności • 04.09.2018

Jak Polacy oszczędzają na e-zakupach
Jak wynika z badania AdRetail „Smart Okazje. Zwyczaje zakupowe Polaków”, prawie połowa naszych rodaków robi zakupy rozsądnie, aktywnie szukając i korzystając z różnego rodzaju promocji. Coraz popularniejszy staje się moneyback, który przynosi korzyści zarówno klientom, jak i sklepom.

Marketing, Aktualności • 04.09.2018

Serwis Jakdojade wprowadza płatności przez Google Pay
Operator aplikacji Jakdojade wprowadził możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej za pomocą platformy Google Pay. Aktualna oferta obejmuje promocję na bilety za pół ceny.

Marketing, Aktualności • 03.09.2018

Facebook pomoże znaleźć pracę
Największy portal społecznościowy oficjalnie uruchomił w Polsce sekcję „Oferty pracy”. Nowa usługa ma wspomagać pracowników w poszukiwaniu pracy oraz pracodawców poszukujących kandydatów do pracy.
Według agencji Bloomberg Google wykorzystuje dane o zakupach, które opłacane są z kart Mastercard. Gigant internetowy bada w ten sposób wpływ reklam na zwyczaje konsumentów z USA w świecie rzeczywistym.

Aktualności, Marketing • 27.08.2018

WiFi w Pendolino do końca 2018 roku
Pasażerowie pociągów Intercity długo nie mogli się doczekać, jednak decyzja zapadła. Alstom zainstaluje w pociągach Pendolino stacje WiFi i wreszcie będzie można bez przeszkód korzystać z internetu na smartfonach.

Marketing, Aktualności • 27.08.2018

Allegro SMART! 365 dostaw za 49 zł
Allegro wprowadza do swojej oferty nową usługę - Allegro Smart! Polega ona na darmowej dostawie zakupów po nabyciu rocznego "abonamentu" w wysokości 49 zł.

Marketing, Prawo • 27.08.2018

Jak chronić wizerunek przedsiębiorcy w sieci?
Konkurencja nie śpi, to często wypowiadane przysłowie, które sprawdza się zwłaszcza wśród e-przedsiębiorców. Rynek wymusza coraz to nowsze metody walki o klienta. Nierzadko są to sposoby nieczyste. Jedną z takich metod jest zamieszczanie negatywnych opinii oraz komentarzy w sieci.

Marketing, Aktualności • 23.08.2018

Facebook kroi opcje targetowania, by uniknąć dyskryminacji
Jesienią zniknie z Facebooka ok. 5 tys. opcji targetowania treści. Reklamodawcy nie będą mogli ograniczać przekazów dla użytkownikow zainteresowanch m.in. buddyzmem, Paschą czy kulturą islamską. Wszystko po to, by uniknąć dyskryminacji grup etnicznych czy religijnych.

Aktualności, Marketing • 21.08.2018

Wysokie koszty działalności sklepów internetowych
Większość konsumentów jest przekonana o tym, że decydując się na zakup towarów w Internecie będą mogli zapłacić niższą cenę z powodu niższych kosztów utrzymania sklepu internetowego. Okazuje się jednak, że w praktyce e-handel bywa droższy w prowadzeniu niż działalność stacjonarna.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno