Analiza szkodliwego oprogramowania wykorzystującego luki w podłączanych do sieci urządzeniach może wyjaśnić, dlaczego ta kategoria systemów nadal stanowi zagrożenie dla ekosystemu sieciowego.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 12.12.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: mojepc.net
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.
Grupa wywiadowcza ds. zagrożeń cybernetycznych Stealthcare donosi, że doszło do wykrycia przez jej specjalistów cyberataków dokonanych przez rosyjskie wojska przeciwko ukraińskiej armii oraz instytucjom rządowym.
Prawie miesiąc upłynął, zanim firma Dell poinformowała swoich klientów o ataku hakerskim, który miał miejsce 9 listopada br.

Prawo, Bezpieczeństwo • 11.12.2018

10 wskazówek dla administratorów - jak stosować RODO
UODO chce ułatwić dalsze stosowanie RODO i korzystanie z praw, jakie ono daje. Na podstawie zdiagnozowanych najczęstszych problemów i błędów – przygotował zestaw praktycznych wskazówek dla administratorów.
Pomysłodawcą nielegalnego interesu był Sebastian M., pracownik popularnego sklepu internetowego zajmującego się sprzedażą sprzętu RTV i AGD. Decyzją Sądu Okręgowego we Wrocławiu główni oskarżeni zostaną ukarani karą pozbawienia wolności od 3,5 roku do 6 lat.
Eksperci z firmy Kaspersky Lab opublikowali wnioski z badań przeprowadzonych w latach 2017-2018. Wykazały one, że w ostatnich 18 miesiącach cyberprzestępcy za pomocą nowoczesnych urządzeń włamywali się do sieci korporacyjnych przedsiębiorstw z Europy Wschodniej.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 10.12.2018

Jak chronić Twoje dziecko w erze Facebooka
Dzieci w wieku 13-17 lat stanowią ok 8% wszystkich użytkowników Facebooka, co przekłada się na ponad 170 milionów użytkowników.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 10.12.2018

Zorganizowana grupa cyberprzestępców sieje spustoszenie
Organizacja cyberprzestępców „London Blue” przeprowadziła serię internetowych oszustw, których ofiarami są dyrektorzy finansowi, księgowi i kontrolerzy znanych przedsiębiorstw.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 10.12.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: Electro-all.pl
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno