Począwszy od 2014 roku do 10 września 2018 doszło do wycieku danych 500 milionów klientów sieci hotelowej Starwood, należącej do firmy Marriott International. W przypadku 327 milionów klientów miały one charakter wrażliwy.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 04.12.2018

Oszuści podszywają się pod serwis Money.pl
Internetowi oszuści od kilku dni próbują wykorzystać renomę serwisu Money.pl, największego internetowego serwisu biznesowego w Polsce.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 03.12.2018

Oszuści usiłują wykorzystać awarię w ING Banku Śląskim
Informowaliśmy o awarii w ING Banku Śląskim, jak miała miejsce w ubiegły czwartek. Awaria została usunięta, lecz pojawiły się próby oszustwa wykorzystujące fakt, że do niej doszło.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 03.12.2018

Święta żniwem dla hakerów
Szał świątecznych zakupów to okres wzmożonej aktywności zarówno złodziei kieszonkowych w sklepach jak i niewidocznych gołym okiem hakerów. Specjaliści ostrzegają, że ze względu na coraz bardziej popularną formą zakupów dokonywanych przez Internet, w tym roku może znowu wzrosnąć ilość oszustw związanych z zakupami online.
Irlandzki urząd ochrony danych osobowych przeprowadził audyt, który wykazał bezprawne posłużenie się przez firmę LinkedIn bazą około 18 milionów adresów mailowych.
O tym, że sztuczna inteligencja zastąpi nas w wielu zawodach, a także codziennych czynnościach mówi i pisze się wiele. Zgodnie z raportem McKinsey Global Institute do 2030 roku będzie miała wpływ na 800 mln miejsc pracy.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 30.11.2018

Bezpieczny duet AV + AI
Według statystyk obecnie aż 25% wydatków na technologię obejmuje inwestycję w rozwiązania wykorzystujące sztuczną inteligencję.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 30.11.2018

Nowoczesne drukarki na celowniku cyberprzestępców
Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że współczesne drukarki mogą zostać wykorzystane przez przestępców – na równi z innymi urządzeniami IoT – jako najsłabsze ogniwo w ochronie bezpieczeństwa sieciowego. Dlatego coraz częściej stają się celem ataków.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 29.11.2018

Awaria w systemie bankowości elektronicznej ING Banku Śląskiego
Jeżeli dzisiaj nie mogliście lub dalej nie możecie skorzystać z bankowości elektronicznej ING Banku Śląskiego – nie jest to problem po waszej stronie. Od godzin popołudniowych trwa usuwanie skutków poważnej awarii, do jakiej doszło w tym banku.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 29.11.2018

Oszuści podszyli się pod RCB
Oszuści wysłali do mieszkańców wschodniej Polski fałszywy alert w związku ze stanem wojennym na Ukrainie

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno