Aktualności, Bezpieczeństwo • 23.01.2019

Twórcy gry sieciowej Atlas mają poważne problemy przez hakerów
Studio Wildcard, producent internetowej gry Atlas, zmaga się z kolejnymi problemami spowodowanymi działaniem cyberprzestępców. Kilkukrotnie został zmuszony do wyłączenia serwerów.
Zagadnienie bezpieczeństwa IT staje się coraz bardziej istotne dla użytkowników smartfonów, komputerów stacjonarnych, krypto walut oraz stron internetowych.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 21.01.2019

Ataki to milionowe straty
W 2018 roku aż 93% amerykańskich przedsiębiorstw zetknęło się z incydentem zakwalifikowanym jako atak cybernetyczny. Średni szacowany koszt następstw skutecznego ataku na przedsiębiorstwo wyniósł 1,1 miliona dolarów.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 21.01.2019

Uwaga na aplikacje w sklepie Google Play opisywane jako nawigacja GPS
Lukas Stefanko, analityk w zakresie bezpieczeństwa w Internecie ostrzega przed złośliwymi aplikacjami na Androida, dostępnymi w sklepie Google Play.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 19.01.2019

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: agdkom.net
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika. Na chwilę obecną nie są nam znane opinie dotychczasowych klientów. Jednak sklep posiada cechy, które w naszej ocenie należy uznać za co najmniej podejrzane.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 18.01.2019

Do sieci wyciekło prawie 773 milionów adresów e-mail
Magazyn „Wired” poinformował o wycieku blisko 773 milionów prywatnych adresów e-mail oraz ponad 21 milionów przypisanych do nich haseł. Jeżeli te liczby okażą się prawdziwe będziemy mieli do czynienia z jednym z największych w historii wycieków danych.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 18.01.2019

Chmura pomocna, ale…
Przechowywanie danych w chmurze staje się coraz popularniejsze. Dostawcy prześcigają się w oferowaniu coraz atrakcyjniejszych ofert kusząc dużą pojemnością, atrakcyjnymi cenami lub brakiem opłat oraz dodatkowymi funkcjonalnościami.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 18.01.2019

Uwaga na oszustów podszywających się pod serwis OTOMOTO
Przestępcy po raz kolejny rozsyłają fałszywe SMS-y, których celem jest wyłudzanie pieniędzy. Tym razem podszywają się pod serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi OTOMOTO.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 17.01.2019

Analitycy odnaleźli poważną lukę bezpieczeństwa w grze Fortnite
Analitycy pracujący dla firmy Check Point wykryli podatność popularnej gry Fortnite na ataki cyberprzestępców. Powiadomili już o tym fakcie producenta, który usunął lukę. Prawdopodobną przyczyną były błędy w infrastrukturze sieciowej.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 16.01.2019

YouTube banuje filmy z „Bird Box Challenge”
Rozpowszechniany przez Netfliksa film o nazwie „Bird Box” (polski tytuł: „Nie otwieraj oczu”) doprowadził do powstania niebezpiecznej zabawy wśród nastolatków. Próbują oni wykonywać różne czynności życiowe z zawiązanymi oczami, publikując przy tym zapisy swoich poczynań na YouTube.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno