Portal bezpiecznego e-biznesu

Uważajcie na sklep LeBeBer

 Uważajcie na sklep LeBeBer

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi

Sklep LeBeBer (działający pod domeną: ykklme[.]com) posiada „bogaty” opis na naszej grupie na facebooku „Bezpieczny sklep – Legalniewsieci.pl”. Liczne komentarze jasno wskazują, iż sklep wysyła klientowi, całkowicie inny towar niż ten, na który klient składał zamówienie. Jednocześnie problemem ze sklepem jest także taki, że swoją działalnością poważnie naraża na straty inny, legalnie działający sklep!

Uważajcie na sklep LeBeBer

LeBeBer to nie LeBelle.pl!

Z naszym serwisem skontaktowała się właścicielka sklepu LeBelle.pl W związku z działalnością sklepu LeBeBer, od pewnego czasu otrzymuje ona liczne wiadomości, a także zwroty towarów, które nie dotyczą jej sklepu, a sklepu LeBeBer.

W tym miejscu należy jasność podkreślić, iż sklep LeBelle.pl nie ma nic wspólnego ze sklepem LeBeBer (ykklme[.]com). Natomiast kierowane jakichkolwiek wezwań, próśb, a przede wszystkim przesyłek do sklepu LeBelle.pl, który nie jest stroną umowy sprzedaży naraża klienta sklepu LeBeBar wyłącznie na dodatkowe koszty. Mało tego kierowanie jakichkolwiek obraźliwych lub wulgarnych treści pod adresem przedsiębiorcy prowadzącego sklep LeBelle.pl, stanowi czyn zabroniony.

Zrzut ekranu sklepu: LeBelle.pl (bezpieczny sklep)

Zrzut ekranu sklepu: LeBeBer (ykklme[.]com)


Co zrobić w przypadku zakupu w sklepie LeBeBer

Klienci, którzy zakupili towar w sklepie LeBeBer i chcą odstąpić od umowy, muszą w pierwszej kolejności wysłać odstąpienie od umowy do sklepu – wystarczy wysłać wiadomość na adres mailowy sklepu, a w przypadku braku jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony sklepu zgłosić sprawę na policję. Procedura postępowania w przypadku oszustwa sklepu została opisana a artykule: „Sklep mnie oszukał! Co robić?

Źródło zdjęcia: Image by garetsvisual on Freepik

Komentarze

‹ Poprzedni artykułOszustwo na Mystery Box Następny artykuł ›Jak prawidłowo skonstruować Newsletter

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2024. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się