Bezpieczeństwo, Aktualności • 19.01.2019

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: agdkom.net
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika. Na chwilę obecną nie są nam znane opinie dotychczasowych klientów. Jednak sklep posiada cechy, które w naszej ocenie należy uznać za co najmniej podejrzane.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 18.01.2019

Do sieci wyciekło prawie 773 milionów adresów e-mail
Magazyn „Wired” poinformował o wycieku blisko 773 milionów prywatnych adresów e-mail oraz ponad 21 milionów przypisanych do nich haseł. Jeżeli te liczby okażą się prawdziwe będziemy mieli do czynienia z jednym z największych w historii wycieków danych.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 18.01.2019

Chmura pomocna, ale…
Przechowywanie danych w chmurze staje się coraz popularniejsze. Dostawcy prześcigają się w oferowaniu coraz atrakcyjniejszych ofert kusząc dużą pojemnością, atrakcyjnymi cenami lub brakiem opłat oraz dodatkowymi funkcjonalnościami.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 18.01.2019

Uwaga na oszustów podszywających się pod serwis OTOMOTO
Przestępcy po raz kolejny rozsyłają fałszywe SMS-y, których celem jest wyłudzanie pieniędzy. Tym razem podszywają się pod serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi OTOMOTO.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 17.01.2019

Analitycy odnaleźli poważną lukę bezpieczeństwa w grze Fortnite
Analitycy pracujący dla firmy Check Point wykryli podatność popularnej gry Fortnite na ataki cyberprzestępców. Powiadomili już o tym fakcie producenta, który usunął lukę. Prawdopodobną przyczyną były błędy w infrastrukturze sieciowej.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 16.01.2019

YouTube banuje filmy z „Bird Box Challenge”
Rozpowszechniany przez Netfliksa film o nazwie „Bird Box” (polski tytuł: „Nie otwieraj oczu”) doprowadził do powstania niebezpiecznej zabawy wśród nastolatków. Próbują oni wykonywać różne czynności życiowe z zawiązanymi oczami, publikując przy tym zapisy swoich poczynań na YouTube.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 16.01.2019

Inteligentne karty płatnicze dla inteligentnych przestępców
Złodzieje, którzy posługują się kradzionymi kartami płatniczymi, coraz częściej wykorzystują tzw. inteligentną FUZE. Posiadanie i płacenie jedną kartą jest zdecydowanie mniej podejrzane niż np. 30 kartami wystawionymi na różne osoby.
Do Internetu wyciekło ponad 3000 skanów paszportów. Ofiarami są Polacy, którzy ubiegali się o wizę do Wietnamu, korzystając w tym celu z serwisu Wietnamwiza.com.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 16.01.2019

Bezpieczeństwo w służbie zdrowia
Jak donosi Bitdefender, skutkiem naruszenia bezpieczeństwa danych, amerykańskie jednostki ochrony zdrowia poniosły w ostatnich latach straty większe niż jakakolwiek inna branża. Średni koszt utraconego lub ujawnionego rekordu danych wyniósł 408 dolarów.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 15.01.2019

Zhakuj legalnie Teslę i zgarnij ją jako nagrodę
W Vancouver w Kanadzie odbywa się konkurs o nazwie Pwn2Own. Można w nim wygrać Teslę Model 3, o ile się złamie zabezpieczenia samochodu.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno