Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: Lapkowo.pl

 Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: Lapkowo.pl

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.
Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: Lapkowo.pl

Sklep lapkowo.pl to kolejny przypadku sklepu, który stara się wykorzystać dobrą reputację sklepu działającego pod tym adresem do 2009 r. Od 21 września 2018 r. (tj. przejęcie adresu sklepu) pojawia coraz więcej negatywnych opinii na temat sklepu.

Co wzbudza nasze podejrzenie?

Atrakcyjne ceny w sklepie!

Sklep posiada bardzo bogatą ofertę produktów z działu RTV i AGD. Natomiast w wielu przypadkach ceny, w porównaniu z ofertą innych sklepów, są podejrzanie niskie.

Płatność

Sklep umożliwia zapłatę za towar w formie przedpłaty na konto bankowe sprzedawcy lub gotówką przy odbiorze osobistym. Brak możliwości zapłaty za towar w chwili jego odbioru za tzw. pobraniem lub za pośrednictwem karty kredytowej powinien stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta sklepu.

Serwer

Sklep jest utrzymywany na tym samym serwerze co inny podejrzany sklep, a mianowicie electrocity24.pl, o którym pisaliśmy 28 sierpnia 2018 r. – artykuł jest dostępny TUTAJ.


Kontakt

Sklep podaje numer telefonu, który nie istnieje.

Domena

Adres sklepu został zarejestrowany 21 września 2019 r. Krótki okres prowadzenia sprzedaży, połączony z wyżej wymienionymi cechami może podważać zaufanie do sklepu.

Fake News Alert

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach? Dodaj swój adres do Fake News Alert - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułWzrasta wartość rynku inteligentnych liczników energii i urządzeń pomiarowych! Następny artykuł ›Bonus 900 zł od Santandera?

Newsletter

Polecamy Adwokat Art. 178A KK

Legalniewsieci.pl © 2022. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się