Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie morena.in.net

Otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące sklepu morena.in.net Nazwa domeny oraz wstępna ocena daje podstawy do twierdzenia, że sklep należy traktować z ograniczonym zaufaniem.

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie morena.in.net

W sieci brakuje jakichkolwiek opinii na temat sklepu morena.in.net natomiast sklep jest zbudowany na schemacie podobnym do innych podejrzanych sklepów, których adres kończył się właśnie na in.net.

Poniżej cechy, które w naszej ocenie są podejrzane:

Ceny

Oferta sklepu jest bogata w sprzęt RTV i AGD. Większość towarów w sklepie jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Przykładowo konsola Sony PlayStation 4 Slim 1TB + gra w sklepie mediartvagd.in.net kosztuje 797,99 zł brutto.


Natomiast w konkurencyjnych sklepach, za ten sam produkt, należy zapłacić o ponad 400 zł więcej, a w niektórych przypadkach różnica w cenie wynosi ponad 700 zł! Warto zwrócić uwagę na nasz artykuł o sklepie: mediartvagd.in.net - uwaga po wejściu na artykuł nastąpi Błąd w Matrixie :)

Sposób płatności

Sklep oferuje płatność gotówką w chwili odbioru towaru. Natomiast w każdej chwili może udostępnić płatność w formie przedpłaty na konto bankowe, co wynika z regulaminu sklepu. Z uwagi na podejrzanie niskie ceny oraz brak jakiegokolwiek kontaktu ze sklepem, w przypadku podjęcia decyzji o zakupach w sklepie, zdecydowanie doradzamy wybór opcji płatności w chwili odbioru towaru za tzw. pobraniem.

Kontakt

Próbowaliśmy skontaktować się ze sklepem. Jednak po wybraniu numeru telefonu, który został podany na stronie sklepu, połączenie jest automatycznie zrywane. To samo dotyczy wiadomości mailowych. Po weryfikacji adres mailowego podanego na stronie pojawiają się następujące komunikaty:Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  2. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułChcesz być bezpieczny? Wyłącz Bluetooth! Następny artykuł ›Jak nie zostać słupem?

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się