Portal bezpiecznego e-biznesu

Promuj swój sklep za pośrednictwem Legalniewsieci.pl!

 Promuj swój sklep za pośrednictwem Legalniewsieci.pl!

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi

Legalniewsieci.pl to serwis zawierający informacje związane ze światem e-biznesu. Każdego dnia informujemy o zagrożeniach krążących po sieci, a jednocześnie promujemy bezpieczne sklepy oraz wiarygodnych przedsiębiorców. Jak promować sklep na legalniewsieci.pl?

Promuj swój sklep za pośrednictwem Legalniewsieci.pl!

Każdego dnia ostrzegamy o oszustwach i piętnujemy nieuczciwych sprzedawców. Jednocześnie, chcemy promować uczciwych sprzedawców, którzy dają rękojmię prawidłowo zrealizowanego zamówienia. Poniżej dwie formy promocji dla sprzedawców dostępne w serwisie legalniewsieci.pl

Program „Bezpieczny Sklep” – daj znać swoim klientom, że jesteś wiarygodnym i uczciwym sprzedawcą!

W ramach tej promocji uzyskujesz bezpieczne dokumenty dla swojego sklepu tj. regulamin i politykę prywatności oraz ich 12 miesięczny monitoring. Potwierdzeniem uzyskania tytułu „Bezpieczny Sklep” jest świadectwo bezpieczeństwa, a więc elektroniczny widżet, który możesz zamieścić na stronie swojego sklepu.

Kolor tarczy możesz dowolnie zmodyfikować za pośrednictwem „Panelu Klienta” w serwisie legalniewsieci.pl. Przystąpienie do programu pozwala na wpisanie Twojego sklepu na listę bezpiecznych sklepów. Dodatkowo, za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych promujemy Twój sklep jako miejsce bezpiecznych e-zakupów.


Koszt promocji: 180 zł + 23% VAT
(opłata jednorazowa)


Reklama Twojego sklepu w serwisie Legalniewsieci.pl

Serwis legalniewsieci.pl jest miejscem, które jest coraz chętniej odwiedzane przez użytkowników. Nasze eksperckie artykuły cieszą się coraz większą popularnością. To jest szansa na promocję Twojego sklepu! Zaraz obok artykułu może się pojawić banner z logotypem Twojego sklepu.

Poniżej widok reklamy sklepu na stronie Legalniewsieci.pl


Koszt promocji: 50 zł + 23% VAT
(opłata za miesiąc wyświetlania reklamy)


Komentarze

‹ Poprzedni artykułNieskuteczna naprawa – kiedy można żądać zwrotu pieniędzy? Następny artykuł ›Atak na izraelskich żołnierzy, za pomocą fałszywych wiadomości od kobiet

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się