Portal bezpiecznego e-biznesu

Jak wybrać legalnego bukmachera?

 Jak wybrać legalnego bukmachera?

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
Zakłady bukmacherskie stały się nieodłącznym elementem wielu wydarzeń. Dają graczom i bukmacherom możliwość dobrego zarobku. Wraz ze wzrostem popularnością konkretnej dziedziny wzrosła także liczba osób chętnych, aby postawić swój pierwszy zakład. Legalnych bukmacherów wciąż przybywa, a ich programy bonusowe przyciągają wielu i nawet najbardziej wymagających graczy! Jak więc wybrać najlepszego legalnego bukmachera?
Jak wybrać legalnego bukmachera?

Wybór bukmachera - na co warto zwrócić uwagę?

Rynek legalnych bukmacherów w Polsce cieszy się dużą popularnością i cały czas prężnie się rozwija. Obstawianie zakładów nie jest już trudne nawet dla nowego, początkującego gracza. Bonusy oraz inne dodatkowe przywileje dają użytkownikom sporą przewagę. Jednak pytanie jak wybrać legalnego bukmachera w Polsce, jest wciąż aktualne. By wybrać najlepszego legalnego bukmachera, należy skupić się na kilku ważnych czynnikach takich jak:

  • Legalność bukmachera
  • Podejście do klienta
  • Wygoda platformy
  • Bezpieczeństwo
  • Oferta zakładów
  • Promocje

Wybierz legalnego bukmachera

Najważniejszym krokiem w wybraniu legalnego polskiego bukmachera jest zwrócenie uwagi czy bukmacher posiada licencję od Ministerstwa Finansów. Zgodne z polskim prawem od 2017 roku obstawianie zakładów sportowych legalne jest tylko wyłącznie na stronach bukmacherów, którzy taką licencję właśnie posiadają. Jednym z najczęściej polecanych legalnych bukmacherów są zakłady bukmacherskie BETFAN.

Podejście do klienta

Temat obsługi klienta w zakładach bukmacherskich może wydawać się nie dość oczywisty, ale w rzeczywistości czasami rzetelna pomoc i obsługa jest niezbędna. Pomoc taka przydaję się często jeśli chodzi o ofertę bonusową, promocję, wpłaty, wypłaty czy chociażby w ułatwieniu samej rejestracji. Rozpoczynając przygodę z zakładami bukmacherskimi, warto regularnie kontaktować się z konsultantami, aby rozwiać wszelkie bukmacherskie zagwozdki.

Wygoda platformy

Punkt ten jest nadzwyczaj ważny, ponieważ nawet jeśli jakiś bukmacher oferuję najlepsze promocje, bonusy, ale jego platforma czy aplikacja nie jest wygodna w obsłudze dla użytkownika, jest to jednoznaczne, z tym że raczej nie będziemy chcieli korzystać z jego usług.

Bezpieczeństwo użytkownika

Dla każdego gracza w zakładach bukmacherskich istotne jest także bezpieczeństwo. Przede wszystkim chodzi o wpłacane środki. Ważne jest także solidne wykonywane działań po stronie bukmachera takie jak szybkość realizowanych wpłat, uczciwe naliczanie bonusów czy rzetelna obsługa klienta.

Oferta zakładów bukmacherskich

Oferta, propozycję zakładów to jeden z kluczowych czynników z punktu widzenia graczy. Zanim więc zdecydujemy się na zarejestrowanie konta w danym serwisie, powinniśmy najpierw zapoznać się z ofertą zakładów bukmachera. Im bogatsza oferta zakładów konkretnego bukmachera, tym większa szansa na to, że będziemy mogli obstawiać wydarzenia, które aktualnie chcemy oraz w których widzimy korzyści.

Promocje

Ważnym punktem przy wyborze bukmachera są także promocje, te stałe jak i te tymczasowe. Przy wybieraniu, sprawdzaniu bukmachera pod kątem promocji warto zwrócić uwagę na: warunki promocji – czasami może się zdarzyć , że bukmacherzy mocno nagłaśniają promocje, które w praktyce mają tak skomplikowane warunki, że graczom nie opłaca się z nich korzystać; liczba dostępnych dyscyplin; regularność promocji - jedni bukmacherzy publikują promocję regularnie, a inni dodają je rzadko i od niechcenia tylko przy okazji największych wydarzeń.

Jak wybrać legalnego bukmachera?

Wybór firmy bukmacherskiej nie należy do najprostszych zadań. Jednak przede wszystkim przyszły gracz powinien dokładnie określić swój profil i styl obstawiania, aby móc wybrać serwis z najlepiej odpowiadającą mu ofertą. Ważne jest także pytanie, "po co tak naprawdę obstawiam zakłady?". Duża ilość graczy traktuje obstawianie u bukmachera jako formę rozrywki, więc dla tego typu graczy istotniejsze od szerokiej oferty zakładów będą solidne bonusy powitalne oraz regularne promocje okolicznościowe dla stałych graczy.


Komentarze

‹ Poprzedni artykuł76% firm obawia się wycieków danych w 2022 roku Następny artykuł ›Allegro Smart – cena pakietu mocno drożeje

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2023. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się