Portal bezpiecznego e-biznesu

InPost znów proponuje innowacje. InPost Pay coraz bliżej

 InPost znów proponuje innowacje. InPost Pay coraz bliżej

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
Firma Rafała Brzoski w ostatnich latach niewątpliwie odniosła wielki sukces. Jego ramy to nie tylko nasz kraj, ale również w coraz większym stopniu inne państwa UE. Jednym z filarów sukcesu przedsiębiorstwa był z pewnością nowatorski pomysł biznesowy. Usługi oferowane przez InPost okazały się, jak wszyscy wiemy, strzałem w dziesiątkę. Firma kurierska nie zatrzymuje się jednak i po raz kolejny proponuje swoim klientom innowacje – „InPost Pay”.
InPost znów proponuje innowacje. InPost Pay coraz bliżej

Jak łatwo można się domyślić po nazwie, usługa odpowiadać ma za płatności. Jak możemy dowiedzieć się z opisu wnioskodawcy, logo InPost Pay (zarejestrowane w Urzędzie Patentowym) będzie wykorzystywane w związku z obsługą płatności – w tym bezdotykowych – związanych z usługami pocztowymi i kurierskimi. Można podejrzewać, że odnajdziemy je w dedykowanej aplikacji InPostu. Prace nad oprogramowaniem stale postępują i trwają już od dłuższego czasu. W założeniach system ma zapewnić firmie większą niezależność od usługodawców.

W ostatnim czasie w sprawie przygotowywanego systemu wypowiedział się właściciel przedsiębiorstwa, Rafał Brzoska:

Testowanie jej (usługi InPost Pay – przyp.red.) ma kluczowe znaczenie. Możecie sobie państwo wyobrazić dla nas utratę renomy w sytuacji, w której byśmy nie byli przekonani w dwustu procentach, że warto już wypuścić tę usługę na rynek.

Coraz więcej merchantów już testuje na zamkniętych grupach odbiorców - wolontariuszach, którzy dokonują zakupów i zgłaszają nam uwagi. To bardzo skomplikowany projekt, największa innowacja od czasu powstania paczkomatów – dodał przedsiębiorca.

Termin udostępnienia usługi oraz jej szczegółowa charakterystyka nadal pozostają tajemnicą. Bez wątpienia cierpliwość w przypadku tak przełomowego dla firmy projektu dobrze świadczy o jej zarządzających, jednak z ostateczną jego oceną warto wstrzymać się do momentu, gdy finalny produkt ujrzy światło dzienne.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułGlovo pod Lupą UOKIK z powodu stosowanych zasad naliczania opłat serwisowych Następny artykuł ›Nowy obowiązek właścicieli e-sklepów. Czy dotyczy również ciebie?

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2024. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się