Portal bezpiecznego e-biznesu

Awaria home.pl, nie działają strony www i poczta

 Awaria home.pl, nie działają strony www i poczta

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi

Dziś, tj. 24 września 2018 r. doszło do awarii serwisu home.pl. Wiele stron internetowych hostingowanych przez serwis nie działa, nie funkcjonuje także poczta internetowa.

Awaria home.pl, nie działają strony www i poczta

Problemy ujawniły się w godzinach porannych. Na profilu facebookowym serwisu home.pl pojawił się komunikat:

Szanowni klienci,

od godzin porannych obserwujemy utrudnienia w dostępie do usług home.pl - stron www, domen i paneli administracyjnych. Nasi specjaliści pracują nieustannie nad ich przywróceniem. Z uwagi na charakter prac nie możemy jeszcze podać dokładnej godziny, kiedy dostęp do usług zostanie przywrócony. Dokładamy starań, aby sytuacja uległa poprawie jak najszybciej. Za zaistniałe okoliczności przepraszamy.

Pozdrawiamy,

zespół home.pl

Przyczyny awarii w chwili obecnej nie są znane. Nie ma jeszcze konkretnych informacji co jest problemem ani kiedy będzie on rozwiązany. Strona www.home.pl także nie działa.

Serwis hostingowy home.pl uważany jest za polskiego lidera w tej branży. Wśród jego klientów znajduje się także Naczelna Rada Adwokacka, wielu adwokatów korzysta z usług pocztowych oferowanych przez home.pl. Ich również dotykają skutki awarii.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułAplikacja UKE do pomiaru szybkości łącza internetowego dostępna do testów Następny artykuł ›Plomby gwarancyjne i skutki ich zerwania

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2019. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się