Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: natools.eu

Tym razem zgłoszenie na temat sklepu dotarło do nas ze strony przedsiębiorcy, którego dane zostały wykorzystane w sklepie. To zdecydowanie uzasadnia podejrzenia co do legalności i wiarygodności sklepu internetowego natools.eu!
Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: natools.eu

Na temat sklepu natools.eu brakuje jakichkolwiek opinii w sieci. Natomiast działalność sprzedawcy, wskazanego w regulaminie, został założona 27 maja 2020 r. Poniżej dodatkowe cechy sklepu, które w naszej ocenie są zdecydowanie podejrzane:

Niskie ceny produktów

Sklep, w swojej ofercie, posiada narzędzia ogrodowe. Porównując jednak cenę wybranego produktu np. Dmuchawa Bosch GBL18V-120, który w analizowanym sklepie kosztuje 209 zł, szybko dochodzimy do wniosku, że ceny w sklepie są podejrzanie niskie.


Sposób płatności

Sklep natools.eu udostępnia tylko jeden sposób płatności tj. płatność w formie przedpłaty na konto bankowe. Co prawda, z regulaminu wynika jeszcze płatność za tzw. pobraniem, ale formularz zamówienia tego nie potwierdza. Ograniczenie opcji płatności tylko do płatności na konto bankowe, należy uznać za podejrzane.


Kontakt

Zawsze w przypadku wątpliwości, co do legalności sklepu, staramy się z nim skontaktować. Jednak po wybraniu numeru telefonu, który jest podany na stronie głównej sklepu, jest sygnał, ale nic oprócz tego. Zadzwoniliśmy także pod numer, który jest podany w regulaminie...

Numer telefonu w regulaminie sklepu .....

Na koniec prawdziwa „truskawka na torcie”. Regulamin zawiera numer telefonu do kompletnie innego sprzedawcy!


Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Dołącz do naszej grupy „Oszukani przez fałszywe e-sklepy” na Facebooku
  2. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  3. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykuł5 mld dolarów kary dla Google za szpiegowanie w trybie incognito!? Następny artykuł ›SMS od oszustów – uważaj na podejrzane wiadomości

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci. Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Adwokat Art. 178A KK Katowice

Legalniewsieci.pl © 2024. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się