Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie fotograficzny.fun

Nasi czytelnicy informują nas o sklepie, który bardzo intensywnie promuje się na Facebook’u. W sieci brakuje jakichkolwiek opinii na temat sklepu fotograficzny.fun, dlatego poniżej znajdzie, krótką analizę najważniejszych elementów sklepu.
Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie fotograficzny.fun

Sklep, w swojej ofercie, posiada przede wszystkim sprzęt fotograficzny. Po wejściu na stronę i porównaniu cen produktów z cenami tych samych produktów w sklepach konkurencyjnych nie widać dużej różnicy w cenie. Natomiast inaczej sprawa wygląda, gdy ten sam produkt zobaczymy na FB….

Podejrzanie niskie ceny, ale tylko po rabacie..

Sklep promuje się na Facebook’u i po kliknięciu w reklamę na w serwisie i przejściu na stronę sklepu jest doliczany rabat cenowy w wysokości …. 50%. Rzekomym powodem takich obniżek jest likwidacja sklepu. Tym samym cena produktu, który po wejściu na stronę w ogóle nie jest wygląda się podejrzanie, staje się poważnie podejrzana po uwzględnieniu rabat za samo kliknięcie w reklamę.

Sposób płatności

Sklep fotograficzny.fun udostępnia tylko jeden sposób płatności tj. płatność w formie przedpłaty na konto bankowe – to zdecydowanie podejrzana cecha.

Regulamin

Sklep w ogóle nie udostępnia takiego dokumentu. Co prawda, na stronie są podane dane sprzedawcy, jednak brakuje najważniejszych informacji na temat reklamacji czy zwrotu towaru.

Kontakt

Zawsze w przypadku wątpliwości, co do legalności sklepu, staramy się z nim skontaktować. Jednak telefon do sklepu fotograficzny.fun jest cały czas zajęty.

Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Dołącz do naszej grupy „Oszukani przez fałszywe e-sklepy” na Facebooku
  2. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  3. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułAresztowania osób związanych z serwisem sknerus.pl Następny artykuł ›Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: porello.pl

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się