Portal bezpiecznego e-biznesu

Uważajcie na sklep: vapormax.pl

O sklepie dowiedzieliśmy za pośrednictwem naszej grupy na FB – Oszukani przez fałszywe e-sklepy. Na chwilę obecną, w sieci nie ma żadnych opinii na temat tego sklepu.
Uważajcie na sklep: vapormax.pl

Pomimo braku opinii na temat sklepu, w naszej ocenie sklep schematem swojego działania jest bardzo podobny do innych podejrzanych sklepów tj. interbuty.pl czy lovemyshoes.pl

Co wzbudza nasze podejrzenia?

Atrakcyjne ceny w sklepie!

Sklep posiada w swojej ofercie markowe obuwie w bardzo atrakcyjnych cenach. Podejrzane jest to, że wszystkie produktu są przecenione, a produkty możemy nabyć praktycznie za ułamek ich wartości.

Sposób płatności!

Sklep umożliwia zapłatę za towar wyłącznie w formie przedpłaty na konto bankowe sprzedawcy. Brak możliwości zapłaty za towar w chwili jego odbioru za tzw. pobraniem to zdecydowanie podejrzana cecha, która musi stanowić sygnał alarmowy dla klienta.

Serwer sklepu

Sklep jest utrzymywany na tym samym serwerze co inne podejrzane sklepy, a mianowicie: interbuty.pl, sklepnecik.pl oraz sportef.pl

Regulamin

Dokument nie zawiera podstawowych informacji wymaganych przez ustawę o prawach konsumenta m.in. brakuje telefonu kontaktowego do sklepu. Dodatkowo regulamin zawiera postanowienia, które mogą zostać uznane za niedozwolone np.:

Kupując na Vapormax w pełni akceptujesz poniższy regulamin.

Zagrożenia w sieci (ALERT)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?

  1. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  2. Dodaj swój adres do ALERTU - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułSprzedajesz na OLX-ie? Uważaj na oszustów, którzy mogą próbować wyłudzić Twoje pieniądze Następny artykuł ›Sądy uchylają kary nakładane przez sanepid

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2021. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się