Jak reklamować wadliwy produkt?

Reklamacja produktu z tytułu rękojmiKoniec ze stresującym postępowaniem reklamacyjnym!

Legalna Reklamacja” to pierwsza tego typu aplikacja dostosowana do urządzeń mobilnych, której głównym zadaniem jest bezstresowe przeprowadzenie klienta reklamującego zakupiony towar przez postępowanie reklamacyjne.

Dlaczego warto pobrać „Legalną Reklamację”?

Największą zaletą aplikacji mobilnej „Legalna Reklamacja” jest niezwykle intuicyjny, przejrzysty i przyjazny użytkownikom interface, za pomocą którego korzystający z niej klient błyskawicznie otrzyma graficzne objaśnienie przepisów kodeksu cywilnego, dotyczących reklamacji towaru z tytuł rękojmi – wyjaśnia Gabriel Gatner, pomysłodawca aplikacji.

Poznaj swoje prawa!

Dodatkowo aplikacja zawiera zbiór informacji przydanych klientowi podczas postępowania reklamacyjnego, przykłady „z życia wzięte” oraz podstawę prawną każdego z uprawnień. Oprócz tego wskazuje również, jakie uprawnienia przysługują reklamującemu.

Nie tylko dla konsumentów

Aplikacja mobilna „Legalna Reklamacja” kierowana jest nie tylko do konsumentów, ale także do sprzedawców, którzy zachęcając swoich klientów do pobrania, wysyłają jasny sygnał, że są rzetelnymi i wiarygodnymi przedsiębiorcami, dbającymi i respektującymi prawa klienta.

Pobierz aplikację już teraz!


Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno