Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: zakupyrtvagd.pl

 Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: zakupyrtvagd.pl

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi

Informację o sklepie powzięliśmy z komentarzy do naszego artykuł na temat sklepu eurortvagd24.pl i postanowiliśmy sprawdzić sklep zakupyrtvagd.pl.

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: zakupyrtvagd.pl

Po audycie informacji na stronie mamy wątpliwości co do rzetelności sklepu. Poniżej przedstawiamy cechy, które powinny stanowić sygnał alarmowy dla każdego klienta.

Co wzbudza nasze podejrzenie?

Ceny

Po umieszczeniu nazw niektórych produktów w porównywarce cenowej szybko dochodzimy do wniosku, że ceny produktów w sklepie są podejrzanie niskie.

Płatność

Po uzupełnieniu formularza zamówienia dostępna jest możliwość zapłaty w formie przedpłaty na konto bankowe oraz płatność za pośrednictwem serwisów płatności. Jednak po kliknięciu w płatność za pośrednictwem serwisów płatności nie przenosimy się do jednego z banków tylko otrzymujemy informację o konieczności wpłaty na konto bankowe. To zdecydowanie stanowi podejrzaną cechę, która powinna stanowić poważne ostrzeżenie dla klientów sklepu.


Daty rejestracji domeny oraz działalności

Przedsiębiorca prowadzący sklep internetowy zarejestrował działalność gospodarczą w dniu 27 października 2017 r. natomiast domenę w dniu 19 października 2017 r., krótki staż prowadzonej działalności połączony ze zdecydowanie zaniżonymi cenami, naszym zdaniem, stanowi podejrzaną cechę.

Kontakt

Próbowaliśmy skontaktować się ze sklepem, niestety nikt nie odpowiada.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułPort USB słabym punktem każdego komputera! Następny artykuł ›UOKiK wszczął postępowanie wobec Recmana za fałszowanie składu surowcowego odzieży

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2021. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się