Portal bezpiecznego e-biznesu

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: imperiumobuwia.pl

 Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: imperiumobuwia.pl

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi

Otrzymaliśmy wiadomość z prośbą o weryfikację sklepu imperiumobuwia.pl

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: imperiumobuwia.pl

Na chwilę obecną pojawiają się tylko nieliczne negatywne opinie na temat sklepu. Większość z nich dotyczy braku otrzymania zamówionego towaru. Z niektórych opinii wynika, że sklep należy do tej samej osoby co sklep lovemyshoes.pl o którym ostatnio informowaliśmy – TUTAJ. W naszej ocenie sklepu posiada cechy, które są co najmniej podejrzane.

Atrakcyjne ceny

Ceny markowego obuwia są zdecydowanie zaniżone np. buty Nike Air Huarache kosztują 209,99 zł czyli ponad 100-150 zł taniej niż w innych konkurencyjnych sklepach.

Sposób płatności

W formularzu zamówienia sklep oferuje tylko płatność w formie przedpłaty na konto bankowe. To zdecydowanie podejrzana cecha, która powinna stanowić sygnał alarmowy dla klienta. Warto również zwrócić uwagę, iż w regulaminie sklepu podana jest informacja o możliwości zapłaty za pośrednictwem PayU.pl – natomiast faktycznie takiej możliwości nie ma.


Czas realizacji zamówienia

Średnio zamówiony towar powinien dotrzeć do kupującego w ciągu 2-3 dni roboczych, jeżeli towar jest wysyłany z Chin – termin realizacji może wynosić do 20 dni. Natomiast w regulaminie sklepu imperiumobuwia.pl termin realizacji zamówienia wynosi 180 dni – to zdecydowanie podejrzana cecha.

Fake News Alert (Zagrożenia w sieci)

Chcesz dowiadywać się o nowych oszustwach krążących w Sieci, w tym także o najnowszych fałszywych e-sklepach?


  1. Zacznij śledzić nasz profil na Twitterze gdzie zawsze szybko dajemy znać o nowych oszustwach lub
  2. Dodaj swój adres do Fake News Alert - gdy tylko pojawią się nowe oszustwa i nieprawdziwe informacje - poinformujemy Cię o tym. Otrzymuj aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach w internecie.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułZalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: hunterstyle.pl Następny artykuł ›Uważaj na telefony od oszustów

Newsletter

Polecamy Adwokat Art. 178A KK

Legalniewsieci.pl © 2021. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się