Portal bezpiecznego e-biznesu

Zakupy internetowe w sklepie IKEA łatwiejsze dzięki InPost

 Zakupy internetowe w sklepie IKEA łatwiejsze dzięki InPost

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
Z powodu rosnących zachorowań na COVID19 wszystkie stacjonarne sklepy sieci Ikea zostały zamknięte od dnia 7 listopada do odwołania. Właściciele tego giganta meblowego postawili na sprzedaż internetową. W celu zwiększenia dostępności i ułatwienia dostaw swoich produktów, sieć Ikea podjęła współpracę z prężnie rozwijającym się operatorem paczkomatów – firmą InPost.
Zakupy internetowe w sklepie IKEA łatwiejsze dzięki InPost

Koronawirus wymusił zmiany w podejściu do pracy i handlu u wielu podmiotów. Sprzedaż przenosi się do sieci w jeszcze większym stopniu. Za zmianami stara się nadążać również sieć sklepów meblowych Ikea. Obecnie można zamówić meble i artykuły dekoracyjne z tej sieci poprzez sklep internetowy. Dostawy odbywają się poprzez firmy kurierskie. Do tych metod dostawy dołączają paczkomaty firmy InPost. Sieć paczkomatów rozrasta się, a Polacy coraz chętniej korzystają z tej formy wysyłki. Nie jest to pierwsza tego typu współpraca firmy InPost, a w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułOszustwa głosowe deepfake: Wszystko, co musisz wiedzieć Następny artykuł ›Oszuści podszywają się pod PayPal

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2021. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się