Sezon obniżek w e-sklepach. Uwaga na podejrzane sklepy!

14 listopada 2018, 09:34 , autor: Gabriel Gatner - legalniewsieci.pl

11 listopada, aż 1,4 mln Polaków odwiedziło AliExpress! Dlaczego? Ponieważ w Chinach był obchodzony Dzień Singla, a z tej okazji platforma przygotowała szereg zniżek dla swoich klientów!
Sezon obniżek w e-sklepach. Uwaga na podejrzane sklepy!

Dzień Singla pokazał, że tegoroczny sezon świąteczny będzie jeszcze bardziej niż w przeszłości skoncentrowany na klientach internetowych. Najbliższą okazją do zakupu towarów w dobrej cenie będzie Czarny Piątek. Poniżej krótki kalendarza przecen.


  • 23 listopada – Czarny Piątek

Z badania Santander Consumer Banku wynika, że rok temu z Black Friday skorzystało 18% Polaków, a w tym będzie to już 25%


  • 26 listopada – Cyber Monday

Zaraz po promocyjnym piątku będzie kolejna okazja na tańsze zakupy - Cyber Monday 26 listopada.


  • 5 grudnia – Dzień Darmowej Dostawy

Z kolei 5 grudnia przypada Dzień Darmowej Dostawy, który każdego roku przekonuje wiele osób do kupowania prezentów przez internet.

Uwaga na podejrzane sklepy!

Sezon promocji to także czas wzmożonej aktywności oszustów internetowych. Poniżej infografika zawierająca porady ułatwiające rozpoznanie fałszywego sklepu internetowego. Jeżeli jednak masz wątpliwości co do legalności (uczciwości) sklepu możesz także skorzystać z wyszukiwarki bezpiecznych sklepów - Bezpieczny Sklep lub zgłosić sklep do naszego audytu bezpieczeństwa, informację na temat sklepu postaramy się przekazać w ciągu 12 godzin od chwili zgłoszenia.


Czytaj również

Komentarze

Legalniewsieci.pl © 2018

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno