Serwis Jakdojade wprowadza płatności przez Google Pay

04 września 2018, 15:26 , autor: Mirosław Dyka - legalniewsieci.pl

Operator aplikacji Jakdojade wprowadził możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej za pomocą platformy Google Pay. Aktualna oferta obejmuje promocję na bilety za pół ceny.
Serwis Jakdojade wprowadza płatności przez Google Pay

Google Pay – platforma płatności internetowych została wprowadzona globalnie w lutym 2018 r. zastępując wcześniejszy program o nazwie Android Pay. W lipcu tego roku w Google Pay wprowadzono kilka nowości, dzięki którym użytkownicy mogą m.in. przelewać pieniądze znajomym z poziomu aplikacji oraz zapisywać w niej bilety na koncerty i karty pokładowe.

Teraz z Google Pay będą mogli skorzystać także użytkownicy serwisu Jakdojade (jakdojade.pl) ułatwiającego podróżowanie w miastach. Zgodnie z zapowiedziami w aplikacji jej użytkownicy mogą kupować bilety komunikacji miejskiej realizując płatności przy użyciu Google Pay. W chwili obecnej taką możliwość otrzymali użytkownicy w Warszawie, Łodzi, Trójmieście, Lesznie oraz Górnośląskim Okręgu Przemysłowym.

Jak wyjaśnia Bartosz Burek, prezes Citi-Nav, należącego do Grupy Onet-RAS Polska operatora aplikacji Jakdojade:

Jakdojade w kolejnych miastach staje się coraz bardziej kompletnym asystentem miejskim. W Jakdojade najważniejsza jest dla nas wygoda użytkownika, więc wprowadzamy nowy sposób płatności za bilety. Google Pay idealnie sprawdzi się wśród użytkowników Androida – jako jeden, wygodny i bezpieczny sposób płatności dla wielu aplikacji czy usług, bez potrzeby podpinania karty w każdej z nich.


Użytkownicy wykorzystujący opcję płatności za bilety z Google Pay mogą obecnie skorzystać z promocji. Do wyczerpania puli promocyjnej, bilety kupowane w Jakdojade będą kosztować połowę ceny.


Czytaj również

Komentarze

Legalniewsieci.pl © 2018

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno