Portal bezpiecznego e-biznesu

Przesyłka z Chin do Polski nawet w 15 dni. AliExpress przyspiesza

 Przesyłka z Chin do Polski nawet w 15 dni. AliExpress przyspiesza

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
Światowy potentat e-handlu oraz główny konkurent Allegro oraz sklepu Amazon wprowadza nową usługę na polskim rynku. AliExpress umożliwia otrzymanie przesyłki z Chin w ciągu 15 dni.
Przesyłka z Chin do Polski nawet w 15 dni. AliExpress przyspiesza

Największy chiński portal handlowy, jakim jest AliExpress, coraz bardziej rozpycha się łokciami na europejskim rynku e-commerce. Wprowadza nowe usługi i udogodnienia dla europejskich klientów, w tym również na naszym dość wymagającym rodzimym rynku, który od lat jest zdominowany przez grupę Allegro.

AliExpress właśnie zaprezentował nową usługę, dzięki której towary zamawiane z Chin za pośrednictwem tej platformy, dotrą do polskich klientów szybciej, bowiem czas dostawy niektórych produktów będzie można skrócić do 15 dni. Dotychczas rzeczy oferowane na AliExpress mogły konkurować przede wszystkim ceną, ale długi czas oczekiwania na przesyłkę był czynnikiem zniechęcającym do zakupów. To ma się zmienić. Chińczycy dostrzegają duży potencjał w polskim rynku e-commerce, który wciąż się dynamicznie rozwija:

Polski rynek e-commerce jest nadal jednym z najszybciej rozwijających się w Europie, a AliExpress ma na nim mocną pozycję i wykorzystuje ten wzrost. Łączona dostawa przesyłek z Chin, z korzystną ceną i szerokim asortymentem, z którego słynie AliExpress, polepszy i znacznie przyspieszy logistykę zamówień dla polskich konsumentów. – stwierdził prezes AliExpress na Europę Środkowo-Wschodnią - Gary Topp.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułWspółpraca urzędów ochrony danych osobowych ws. Vinted Następny artykuł ›Euro 2020 to świetna okazja dla cyberprzestępców

Newsletter

Legalniewsieci.pl © 2021. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się