Portal bezpiecznego e-biznesu

Legalniewsieci.pl - pozytywne zmiany!

 Legalniewsieci.pl - pozytywne zmiany!

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
Legalniewsieci.pl to portal, który czyta coraz większa liczba użytkowników. Porównując pierwszy miesiąc jego działania do obecnego, liczba czytających wzrosła o 700%!
Legalniewsieci.pl - pozytywne zmiany!

Korzystacie z darmowych generatorów, czerpiecie wiedzę z artykułów, śledzicie nasze social media. Dzięki wam nasza motywacja do dzielenia się wiedzą nigdy nie spadła.

To właśnie dlatego postanowiliśmy zrobić kolejny krok - wprowadzić szereg zmian, które przedstawią informacje w bardziej przyjazny i łatwiejszy w odbiorze sposób. Zapraszam do przeczytania artykułu, w którym znajdziecie nasze plany, które już zaczęliśmy realizować.

Portal legalniewsieci.pl połączył pasję do technologii, wykonywany zawód oraz wykształcenie pomysłodawcy - Gabriela Gatnera. Obecnie jest to już zespół, który pracuje nad treściami, audytami stron, sklepów oraz sporządza stosowne dokumenty. Dzięki nim coraz więcej przedsiębiorców potwierdza swoje uczciwe zamiary w e-biznesie. W tym samym czasie coraz więcej czytających nasze artykuły jest bardziej świadoma zagrożeń oraz niebezpieczeństw w sieci.

Wspólnie z agencją wykonujemy dla was nową wersją portalu. Rezultaty zobaczycie już za kilka miesięcy. Zmiany będziemy wprowadzać etapami i przedstawimy szerzej każdą z nich w momencie wdrożenia. Poniżej znajdziecie założenia nowej wersji, które w docelowej formie na pewno się wam spodobają.

Wygląd

Nowa szata graficzna, nad którą pracujemy zakłada poprawę czytelności, bardziej intuicyjną obsługę, większą interakcję z użytkownikiem oraz odświeżenie wyglądu. Portal zostanie podzielony na sekcje, w których w prosty sposób znajdziecie interesujące was artykuły, skorzystacie z darmowych narzędzi oraz zapoznacie się z zagrożeniami w sieci. Na stronie znajdziecie Widgety, dzięki którym po jednym kliknięciu dotrzecie do tego, co jest wam potrzebne.

Zagrożenia w sieci

Obecna sekcja ‘Fake News Alert’ zmieni nazwę na “Zagrożenia w sieci” oraz otrzyma dedykowaną stronę z bieżącymi informacjami. Kolejne informacje o zagrożeniach będą uporządkowane, aby łatwo rozpoznać ich rodzaj. Obecnie z naszych Alertów korzysta prawie 2000 użytkowników - ich liczba ciągle rośnie.

Czy wiecie, że w momencie pojawienia się w sieci nieuczciwego sklepu i opublikowaniu informacji o nim na naszym portalu jesteśmy numerem 1 w rezultatach wyszukiwania w niespełna 30 minut?! Oprócz was również algorytm Google docenia nasze zaangażowanie. Dzięki temu wpisując wątpliwą nazwę sklepu w wyszukiwarce, skutecznie ostrzegamy przed zakupami. Odnośnik do artykułu o sklepie pojawia się ponad informacjami o nim samym, chroniąc potencjalnych klientów.


Narzędzia

Darmowy generator polityki prywatności lub regulaminu, konto użytkownika, szablony pism - to elementy, które znajdziecie na obecnym portalu. W jego nowej wersji będzie to osobna sekcja ukierunkowana bardziej na e-biznes i związane z nim tematy. W planach są zarówno przykłady licencji na oprogramowanie, prawidłowej umowy o poufności podpisywanej przed realizacją projektu czy umów o wykonanie stron jak i sklepów. Dzięki nim realizacja przyszłych projektów online lub prowadzenie obecnych będą dużo bardziej bezpieczne i zgodne z obowiązującym nas wszystkich prawem.

Bezpieczny sklep

W tym dziale zajdą poważne zmiany. Naszym celem jest zbudowanie polskiej marki, która jednoznacznie potwierdzi uczciwość sprzedającego w sieci. Marki, której obecność w sklepie internetowym będzie świadczyć o legalności oraz jakości sklepu online.

Do dzisiaj przeprowadziliśmy audyty oraz przyznaliśmy certyfikaty prawie 2000 klientów - ta liczba cały czas rośnie. Chcemy rozbudować dostępne funkcjonalności i pokazać wam, gdzie kupować bezpiecznie. Naszym celem jest również pozyskanie jak największej liczby przedsiębiorców i przekonanie ich, że utrzymanie relacji z klientem to nie tylko marketing, ale również uczciwość i działanie zgodnie z polskim prawem.

Co wy na to? Czy podobają się wam założenia dotyczące zmian na portalu? Macie swoje sugestie? Chętnie się nimi zapoznamy i możliwe, że wykorzystamy.

Wkrótce zobaczycie pierwsze rezultaty naszej pracy, o których natychmiast Was poinformujemy.

Legalniewsieci.pl - wzmacniamy bezpieczeństwo w sieci!

Komentarze

‹ Poprzedni artykułZalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: parkagd.net Następny artykuł ›Ministerstwo Finansów ostrzega przed fałszywymi mailami od Krajowej Administracji Skarbowej

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2019. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Przypomnij hasło

Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się