Portal bezpiecznego e-biznesu

Każdy startujący biznes zaczyna od hostingu?

 Każdy startujący biznes zaczyna od hostingu?

Myśląc o innowacyjnych startupach skupiamy się zazwyczaj na gotowym już produkcie oferującym ciekawe – czasem wręcz rewolucyjne – rozwiązania. W rzeczywistości, od konceptu po wdrożenie usługi lub wprowadzenie produktu wiedzie długa droga.

Każdy startujący biznes zaczyna od hostingu?

Uruchomienie strony WWW, platformy e-commerce czy aplikacji mobilnej należy rozpocząć od wyboru odpowiedniego hostingu i domeny. Od podstaw, które w znacznej mierze mogą zadecydować o powodzeniu całego przedsięwzięcia.

Cloud Web od OVH zaprojektowano właśnie z myślą o takich klientach – o młodych firmach, które nie chcą zawracać sobie głowy szczegółami technicznymi, administrowaniem infrastrukturą czy innymi zawiłościami. Pragną się jedynie skupić na realizacji własnych pomysłów i przekuciu ich w przynoszący zyski biznes.

Łącząca zalety hostingu z elastycznością serwera VPS, usługa Cloud Web jest w pełni administrowana przez OVH, dlatego klient nie ma potrzeby samodzielnej obsługi infrastruktury IT, ani zatrudniania w firmie dedykowanych specjalistów IT. To duże oszczędności oraz ułatwienie zwłaszcza dla startujących firm oraz przedsiębiorstw, które nie dysponują specjalistycznymi kompetencjami IT. Dla większej wygody wraz z hostingiem dostępne są też gotowe moduły, jak m.in. WordPress, PrestaShop, Drupal czy Joomla, umożliwiające założenie strony WWW za pomocą jednego kliknięcia.

Kompletne rozwiązanie dla start-upów

W praktyce, CloudWeb jest wygodnym rozwiązaniem hostingowym typu plug & play, umożliwiającym szybkie umieszczenie wysoce skalowalnych aplikacji internetowych w bezpiecznym środowisku, zarządzanym przez doświadczonego operatora. Co więcej, Cloud Web daje także dostęp do innych atrakcyjnych opcji, oferowanych w rozwiązaniach hostingowych OVH, jak bezpłatna roczna rejestracja domeny, konta e-mail, automatyczne kopie zapasowe danych oraz certyfikat SSL.

Cloud Web oferuje swobodę konfiguracji izolowanego serwera o szybkości dysku SSD. Zasoby użytkownika – serwer Web, FTP oraz serwer bazodanowy – znajdują się w dedykowanym środowisku serwera VPS i są od siebie odizolowane, co redukuje ryzyko opóźnień (latencji). Hosting zarządzany przez OVH obejmuje wdrażanie poprawek, aktualizacje systemu oraz zapewnienie bezpieczeństwa. Korzystając z własnych rozwiązań ochrony Anty-DDoS, OVH czuwa nad utrzymaniem stałej dostępności, nawet w przypadku ataku.


Cloud Web przyjazny dla cyfrowych twórców

Usługa Cloud Web umożliwia profesjonalistom personalizację ich środowisk, co jest istotne dla agencji interaktywnych oraz dla mobilnych twórców. Użytkownik korzysta z opcji wyboru języka programowania i środowiska uruchomieniowego (PHP, Node.js) oraz systemu do zarządzania bazami danych (MySQL, MongoDB).

Ponadto użytkownik zyskuje stały wgląd w aktualny stan swojej infrastruktury, którą zarządza za pomocą „Panelu klienta”. Posiada także dostęp do przejrzystych i szczegółowych statystyk strony WWW generowanych na podstawie logów. Może również samodzielnie kontrolować ruch na stronie, zmieniając poziom wydajności na określony czas. Gotowe moduły, jak m.in. WordPress, PrestaShop, Drupal czy Joomla, dają dużą dowolność konfiguracji i skalowalność z gwarancją zasobów. Moduły te umożliwiają założenie strony WWW za pomocą jednego kliknięcia.

Dlaczego hosting od OVH?

OVH jest dostawcą hiperskalowalnych rozwiązań chmurowych o nieprzeciętnej wydajności. Założona w 1999 r. we Francji, przez polską rodzinę Klaba, grupa OVH zarządza 27 centrami danych w 12 lokalizacjach, na 4 kontynentach. Firma rozwija globalnie własną sieć światłowodową oraz zarządza zintegrowanymi usługami hostingowymi. OVH dostarcza innowacyjne rozwiązania technologiczne dla ponad 1000 000 klientów na całym świecie, działając w oparciu o własną infrastrukturę, działy R&D oraz oferując wsparcie 24h. DNA marki tworzą wartości, takie jak: szacunek wobec jednostki, poszanowanie wolności oraz równość w dostępie do najnowszych technologii. Polski oddział OVH został założony we Wrocławiu w 2004 roku i nieprzerwanie realizuje z sukcesem misję firmy – „Wolność dzięki innowacji”, czyli „Innovation is Freedom”.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułŻartownisie zmieniali nazwy w mapach Google Następny artykuł ›Facebook pobrał od użytkowników 1,5 mln kontaktów bez zgody

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2019. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Przypomnij hasło

Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się