Portal bezpiecznego e-biznesu

InPost nawiązał współpracę z Amazonem

 InPost nawiązał współpracę z Amazonem

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
Operator największej sieci paczkomatów w Polsce sfinalizował umowę o współpracy z amerykańskim gigantem sprzedaży internetowej. Dzięki temu Amazon toruje sobie drogę do polskiego rynku, a InPost uzyskuje kolejnego po Allegro potężnego partnera na rynku e-commerce.
InPost nawiązał współpracę z Amazonem

Umowa została podpisana na 5 lat. InPost będzie obsługiwał zarówno dostawy kurierskie jak i do 10 tys paczkomatów dostępnych w Polsce. Współpraca została ograniczona wyłącznie do terytorium Polski. InPost pozyskał silnego partnera, dzięki czemu nie musi martwić się o swoją sytuację finansową, nawet w przypadku zakończenia współpracy z potentatem polskiego rynku e-commerce czyli Allegro.

Oficjalna zapowiedź wejścia Amazonu do Polski została przekazana 27 stycznia. Firma chce “zapewnić polskim klientom nowy wymiar zakupów, a lokalnym biznesom umożliwi dotarcie do większej liczby odbiorców zarówno w Polsce, jak i na świecie”. Dzięki nawiązaniu współpracy z InPostem Amazon pokazuje, iż poważnie myśli o zdobyciu polskiego rynku handlu internetowego. Udostępnienie polskiej wersji serwisu jest wyczekiwane od lat. Zapowiada się ciekawa walka o klienta z obecnym liderem sprzedaży internetowej jakim jest Allegro. Czy Amazon podzieli losy E-bay’a, który nie odniósł sukcesu w Polsce? Czas pokaże.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułYoutuber ukarany przez UOKiK za piramidy finansowe Następny artykuł ›UOKiK wszczął postępowanie wobec Recmana za fałszowanie składu surowcowego odzieży

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2021. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się