Portal bezpiecznego e-biznesu

Gra komputerowa lekturą szkolną

 Gra komputerowa lekturą szkolną

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
Premier Mateusz Morawiecki odwiedził siedzibę producenta gier 11 bit studios i zapowiedział, że „This War of Mine” trafi do szkół średnich, jako nieobowiązkowa … lektura.
Gra komputerowa lekturą szkolną

Dzisiaj rano Kancelaria Premiera na Twitterze potwierdziła, że ” This War of Mine” zostanie wpisane do kanonu lektur nieobowiązkowych.

„This War of Mine” która opowiada o dramacie wojny widzianej z perspektywy cywilów, ma zostać umieszczone na liście lektur szkolnych dla uczniów szkół średnich począwszy od roku szkolnego 2020/2021. Będzie lekturą przeznaczoną dla osób pełnoletnich, ponieważ gra w większości krajów, ze względu na poruszaną tematykę, klasyfikowana jest w kategorii “od 18 lat”. Gra będzie polecana do nauczania przedmiotów humanistycznych: socjologii, etyki, filozofii, historii i dostępna dla wszystkich polskich szkół średnich bez dodatkowych kosztów.

Prywatna opinia. Osobiście trochę nie wyobrażam sobie omawiania tego typu lektury razem z nauczycielem. Z drugiej strony wiem, że w czasach licealnych - taka lektura byłaby spełnieniem moich marzeń.

Komentarze

‹ Poprzedni artykułWpłata w celu weryfikacji konta na allegro!? Uwaga to oszustwo! Następny artykuł ›Uwaga na apartamenty widmo!

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się