Portal bezpiecznego e-biznesu

eBay wprowadza „Okazje”, czyli oferty z całego świata z darmową dostawą!

 eBay wprowadza „Okazje”, czyli oferty z całego świata z darmową dostawą!

Lexlab Bezpieczne regulaminy sklepów i serwisów internetowych Wycena usługi
W przeddzień Black Friday eBay wprowadza program „Okazje”, w ramach którego limitowane oferty z darmową dostawą objęte będą rabatami od 20 do nawet 90%.
eBay wprowadza „Okazje”, czyli oferty z całego świata z darmową dostawą!

Warto dodać, że program funkcjonuje już m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, USA, Francji, czy Hiszpanii. Zakładka „Okazje” na eBay.pl skupia przedmioty m.in. z takich działów, jak elektronika, moda, czy dom i ogród.

Na czym dokładnie polegam nowy program? Sprzedawcy wystawiający przedmioty w ramach programu „Okazje” obniżają cenę dla konkretnej liczby produktów i wystawiają je na sprzedaż do wyczerpania zapasów. Warunkiem obowiązkowym dla wszystkich produktów, które podlegają „Okazjom” na eBay, jest w pełni darmowa i szybka przesyłka – nie tylko w przypadku produktów pochodzących z Europy, ale również Azji.

Dostawa zamówionego produktu następuje najpóźniej w ciągu kilku dni i jest to możliwe dzięki współpracy eBay ze sprzedawcami, którzy posiadają swoje magazyny na terenie Europy.

Tania i szybka wysyłka zamówionych przedmiotów ma bardzo duże znaczenie dla polskich kupujących. Jak pokazują badania, ponad 80% Polaków podczas zakupów online wybiera najtańszą opcję dostawy. My idziemy o krok dalej i w ramach programu „Okazje” oferujemy przesyłkę bez żadnych dodatkowych opłat – mówi Małgorzata Gliszczyńska, dyrektor zarządzająca na Polskę i Europę Centralną w eBay.Szansa dla polskich sprzedawców?

Do programu mogą również dołączyć polscy sprzedawcy, którzy w ten sposób będą chcieli zdobyć więcej międzynarodowych klientów. Na eBay.pl wystawianie przedmiotów jest darmowe, a udział w programie „Okazje” objęty jest niewielką prowizją w wysokości 1,7%.


Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Należy również podkreślić, że do programu zostaną dopuszczenie wyłącznie sprzedawcy, którzy mają ponad 98% pozytywnych komentarzy. To dodatkowo daje kupującym gwarancję realizacji transakcji.

Komentarze

‹ Poprzedni artykuł5 najważniejszych zasad tworzenia grafik w social mediach Następny artykuł ›Kasy online coraz bliżej!

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, czuj się bezpiecznie w sieci.
Wcale nie spam. Zapisz się do Newslettera.

Legalniewsieci.pl © 2020. Realizacja: Bling SH. Kodowanie: weboski.

Legalman

Logowanie


Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do założenia konta.
Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
Zarejestruj się